Anasayfa » Sağlık » Diyet » Yeşim Ceren Bozoğlu 21 günde 7 kiloyu nasıl verdi?

Yeşim Ceren Bozoğlu 21 günde 7 kiloyu nasıl verdi?

Yeşim Ceren Bozoğlu 21 günde 7 kiloyu nasıl verdi?

Özel bir zayıflama merkezine giden Bozoğlu at kuyruğu çayı sayesinde kilo verdi.  Ayrıldığı ‘O Hayat Benim’ adlı dizideki Nuran karakteri için 30 kilo alan Yeşim Ceren Bozoğlu, kaldığı zayıflama merkezinde 21 gün sonunda 7 kilo verdi.

bosğlu ceren

“O Hayat Benim” adlı dizinin çekimleri içindeki rolü için 30 kilo alan sanatçı Yeşim Ceren Bozoğlu, diziden ayrıldıktan sonra aldığı kiloların bir kısmını hızlı bir şekilde verdi.
21 gün süresince bir zayıflama merkezinde kalarak 7 kilo verdi. Özel bir beslenme programı ile 21 günde 7 kilo veren Bozoğlu, yemeklerden sonra içtiği at kuyruğu çayının da kilo vermesinde oldukça faydalı olduğunu dile getirdi.
At kuyruğu çayı tarifini de veren Yeşim Ceren Bozoğlu, bu çay ile kilolarını çok daha hızlı verdiğini söylüyor.
fft16_mf5629489
Hazırlanışı: Bir tatlı kaşığı dolusu ince ince doğranmış atkuyruğu, orta boy bir su bardağı dolusu kaynama derecesindeki sıcak su ile haşlanır, üstü kapalı olarak 15-20 dakika demlendikten sonra süzün. Günde 3-4 bardak taze demlenmiş çay, aç karnına ya da öğün aralarında soğutmadan için.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>