Anasayfa » Kadınca » Güncel Haberler » YENGESİ VE 4 YAŞINDAKİ OĞLUNU BOĞAZLARINDAN KESEREK ÖLDÜRDÜ

YENGESİ VE 4 YAŞINDAKİ OĞLUNU BOĞAZLARINDAN KESEREK ÖLDÜRDÜ

Gaziantep’in İslahiye ilçesinde 28 yaşındaki Ayşe Bülbül, 4 yaşındaki oğlu ile birlikte evlerinde boğazları kesilmiş olarak bulundu.

123456789Olayın ardından inceleme başlatan jandarma ekipleri,  Ayşegül Bülbül’ün kocasının yeğeni Mutlu Polat  gözaltına aldı. 24 yaşındaki Polat’ın cinayeti işlediği bıçak, cinayeti işlediği yerin 150 metre yakınında bulundu. İlçe Jandarma Komutanlığına götürülen Polat yengesine aşık olduğunu belirterek: ”Ayşegül dayımın eşiydi. Yengeme aşıktım. Sabah saatlerinde eve gittim ve kapıyı açınca Ayşegül’den su istedim. Ben eve yönelince Ayşegül eve girmemi önlemek için sert şekilde kapıyı kapattı. Bu duruma çok sinirlendim. Ayşegül su ile geri dönünce bıçakla boğazından yaraladım. Bu sırada içeriden çıkan Yasin olayı gördü ve ağlayarak bağırmaya başladı. Kendimi kaybettim ve onunda boynunu keserek olay yerinden kaçtım.” şeklinde ifade verdiği öğrenildi.

Suçunu itiraf eden Mutlu Polat adliyeye sevk edildi.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>