Anasayfa » Astroloji ve Rüya » YAY BURCU MAYIS AYI YORUMU

YAY BURCU MAYIS AYI YORUMU

YAY BURCU MAYIS 2015 YORUMU

Yay Burcu Mayıs Ayı 2015 İş

Sevgili Yay burcu, Mayıs ayının ilk günlerinden sonra Venüs’ün etkisini hissedeceksiniz. Venüs, özellikle maddi konularda daha dikkatli olmanızı ve akılıca davranmanızı sağlayacak. Sahip olduğunuz finansal gücün farkına varacak ve var olan enerjinizi para kazanmak için harcayacaksınız. Ortak işler için harcamalar yapacak ve maddi anlamdaki kazanımlarınızla hayat standartınızı daha üstlere çıkartacaksınız. Birlikte iş yaptığınız insanlar, Mayıs ayı içerisinde önemli bir hal alacak. Mayıs 2015’te yeni ortaklıklar gündeme gelebilir ve başarıya ulaştıkça, iş bakımından daha iyi seviyelere ulaşacaksınız. Yeni bir işe girmek isteyen veya iş değişikliği yapmak isteyen Yay burçları için güzel fırsatlar söz konusu. Mayıs ayı içinde engel tanımıyor olacak ve hedeflediklerinize mutlaka ulaşacaksınız. Ayrıca sizinle aynı fikirde olmayan ve size karşı gelen kişilere karşı da ciddi bir tavır takınacaksınız. Venüs, pozitif etkiler sunuyor ve beraber çalıştığınız kişilerle uyumu kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Arzunuz ve isteğiniz de bu şekilde. Bu anlamda sizin karşınızda olan insanlara karşı da tavrınız oldukça kesin. İş yaşamınızda hem güven arıyor hem de maddiyatın ne denli önemli olduğunu tekrar tekrar fark ediyorsunuz. Mayıs ayında ortak çalışmalar fazlaca gündeme gelecek. Karşınızdaki insanları ve iş dünyasını kolaylıkla etkiniz altına alabileceksiniz. Sergilediğiniz tavır, sizi başarıya götürecektir.

Yay Burcu Mayıs Ayı 2015 Aşk

Sevgili Yay burcu, Mayıs 2015’te sosyal yaşamınızdaki gelişmeler sizin lehinize olacak. Karşınıza çıkan gelişmeler, aşkta da daha verimli ve şanslı olmanızı sağlayacaktır. Lider özelliklere sahipsiniz ve özellikle de sosyal çevrenizde bu sayede ön plana çıkıyor, karşı cinsin ilgisini kolaylıkla üzerinize çekiyorsunuz. Bu dönem içinde karşınıza farklı farklı insanlar çıkacak. Bazı yaylar karşılaştığı kişiye hissettiği duyguları gereğinden fazla abartabilir. Hissettiğinizi, gözünüzde çok fazla büyütmeyin. Mayıs 2015’te, şartlar ne olursa olsun duygularınızla enerjinizi birlikte kullanacaksınız. Merkür, aşk bakımından ayın ilk günlerinden sonra sizi etkiliyor olacak. Özellikle birlikte iş yaptığınız kişi ile duygusal yakınlaşmalar söz konusu olabilir. Güçlü bağlar kurmanız muhtemel bir durum. Kişilik açısından çok güçlüsünüz ve çevrenizde bulunan her karşı cinsi kolaylıkla etkileyebiliyorsunuz. İlişkiniz varsa, Mayıs ayı içinde sonuca gitmek sizin alehinize olabilir. Birlikteliğinize devam edin fakat ciddi adımlar atmaktan kaçının. Bu dönem içinde sizin için önemli olan kişiy ile birlikte vakit geçirmek, güzel paylaşımlar yapmak isteyeceksiniz. Yaptığınız paylaşımlardan çok keyif alacak ve kendinizi daha mutlu hissedeceksiniz. Aklınızı karıştıran ikilemlerde kalabilirsiniz fakat siz doğru olan kararı alacaksınız.

Yay Burcu Mayıs Ayı 2015 Sağlık

Sevgili Yay burcu, Mayıs ayı içinde ciddi sağlık problemleriniz olmayacak fakat duygusal olarak yaşadığınız yoğunluk, strese bağlı tansiyon değişiklikleri de beraberinde getirecektir. Sizin ihtiyacınız olan vitaminleri, doktorunuz kontrolünde almalısınız. Mayıs ayının gelmesi ile beraber sağlığınız daha iyi seviyelere ulaşacak. Kronik rahatsızlığınız varsa, bu dönem içerisinde olumlu gelişmeler olacak. Başladığınız tedaviyi kesinlikle yarım bırakmamalısınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>