Anasayfa » Dekorasyon » YARATICI EV DEKORASYON FİKİRLERİ

YARATICI EV DEKORASYON FİKİRLERİ

AHŞAP PALETLER İLE EV DEKORASYONU

Ahşap doğallığı, güven ve huzur vericiliği ile ev dekorasyonlarının vazgeçilmezidir. Ahşap ile çeşitli eşyalar ve dekorasyon ürünleri oluşturulmaktadır. Peki ahşap paletler ile ne yapılır ? Ahşap paletler ile evinizin havasını değiştirecek yaratıcı fikirlere ne dersiniz ? İşte ahşap palet ile ev dekorasyonunuzda yapabileceğiniz yenilikler..

*İlk olarak ahşap palet ile salonunuz için şık bir orta sehpa olarak kullanabilirsiniz.Ahşap palet ile yapılacak bu orta sehpanın dört köşesine tekerlek vidalayarak, oda içinde rahat yer değiştirmesini sağlayabilirsiniz.

*İkinci olarak  ahşap palet ile yatak başlığı yapabilirsiniz. Yatak başlığı olarak kullanacağınız ahşap paletleri değişik renklere bayarak odanızın dekorasyonuna uyumlu bir hale getirebilirsiniz.

*Üçüncü olarak ahşap paletler ile kendinize yatak yapabilirsiniz.Paletleri üst üste koyarak yatak yüksekliği ayarlayabilir ve değişik renk veya materyaller ile isteğinize göre dekore edebilirsiniz.

*Dört ahşap paletler ile istediğiniz boyun ve şekillerde raflar yapabilirsiniz.

*Beş ahşap paletler ile rengarenk istediğiniz yüksekliklerde koltuklar yapabilirsiniz.

dekorasyon 3 dekorasyon 4 dekorasyon 5 dekorasyon 6 dekorasyon 7 dekorasyon 9 dekorasyon 10 dekorasyon1 dekorasyon2 dekorasyon8

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>