Anasayfa » Sağlık » YAĞ YAKICI BİTKİSEL KARIŞIMLAR

YAĞ YAKICI BİTKİSEL KARIŞIMLAR

YAĞ YAKICI DOĞAL MEYVE SUYU NASIL YAPILI ?

Bayanlar yazın gelmesiyle birlikte kilo vermeye çalışırlar.Ama kilo vermek o kadar da kolay değildir. Öncelikle sadece diyet yaparak veya yağ yakıcı besinler tüketerek alınan kiloları tam anlamıyla vermek mümkün değil. İlk olarak diyet konusunda uzman bir doktordan diyet listesi almanız ve bunu destekleyici yağ yakıcı doğal meyve suları gibi bir takım yardımcı doğal ekler eklemelisiniz.Yağ yakıcı bitkisel karışımlarınızı sizler için araştırdık ve bazı tarifler bulduk.İşte yağ yakıcı bitkisel karışımlar;

1.NAR SUYU

Yağ yakıcı meyvelerden biri de nardır. Nar, yüksek oranda lif içerir ve tüketildiğinde uzun süre tokluk hissi yaratır. Antioksidan zengini bir meyve olan nar, bağışıklık sistemini güçlendirir ve sağlıklı  bir şekilde kilo vermeyi kolaylaştırır.

2.HAVUÇ SUYU

Yağ yakımın da havuç suyu da önemlidir. Havuç suyu, yüksek miktarlarda kalsiyum, potasyum, magnezyum ve betarakotenin yanı sıra, A, C K B1, B3 ve B6 vitaminlerini içerir. Zengin bir antioksidan deposu olan havuç, metabolizmayı güçlendirir ve kilo vermeyi kolaylaştırır. Ayrıca havuç bağışıklık sistemini de kuvvetlendiren bu mucize besin sizi hastalıklara karşıda sizleri korur.

3.KIZILCIK SUYU

Kızılcık suyu da yağ yakımın da önemlidir.Kızılcık, antioksidan bakımından zengin bir meyvedir. Kızılcığın içerisinde bulunan  antioksidanlar, vücutta yağ oluşumunu azaltır ve kilo vermeyi kolaylaştırır. Metabolizmayı ve sindirim sistemini de güçlendiren bu meyve, kilo vermek isteyenler için mükemmeldir.

4.ALTIN ÇİLEK SUYU

Diğer bir yağ yakıcı bitki ise altın çiçektir. Altın çilek meyvesinin suyu en az portakal kadar tatlıdır. Yüksek miktarda C vitamini içeren meyvelerden olan altın çilek, kilo vermeyi kolaylaştırır. Metabolizmayı güçlendiren altın çilek, vücutta yağ oluşumunu da engeller.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>