Anasayfa » Kadınca » Güncel Haberler » ÜNLÜ İSİMLER ÇEKTİKLERİ MORAL KLİBİ İLE DENİZ SEKİ’YE DESTEK VERDİ

ÜNLÜ İSİMLER ÇEKTİKLERİ MORAL KLİBİ İLE DENİZ SEKİ’YE DESTEK VERDİ

3Yorumu, söz yazarlığı ve besteci kimliği ile de tüm albümlerinde imzası bulunan Deniz Seki’nin ”İz” adını verdiği albümünde yer alan ‘Hayat 2 Bilet’ şarkısının klip çekimleri geçtiğimiz gün Sekinin yakın arkadaşlarının katılımıyla gerçekleştirildi. Serdar Seki yönetmenliğinde çekilen klipte Deniz Seki’nin yakın arkadaşları olan ünlü isimler rol aldı.

Ünlü şarkıya arkadaşları tarafından tam destek verilen klip çekimleri oldukça renkli görüntülere sahne oldu. Deniz Seki’nin iletişim danışmanı Özgür Aras ve yakın arkadaşı Emel Müftüoğlu’nun önderliğinde bir araya gelen Armağan Çağlayan, Berkay, Demet Akalın, Deniz Akkaya, Emel Müftüoğlu, Gülben Ergen, Hakan Altun, Işın Karaca, İskender Paydaş, Linet, Nihat Odabaşı, Nilgün Belgün, Oktay Kaynarca, Onur Baştürk, Ömür Gedik, Pınar Altuğ, Reyhan Karaca, Saba Tümer, Serdar Seki ve Yonca Evcimik ‘Hayat 2 Bilet’ in klibinde oynayarak Seki’ye destek oldular.

11

ilkh

2

22

33

44

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>