Anasayfa » Dekorasyon » UFAK DOKUNUŞLARLA EVİNİZİN DEKORASYONUNU DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ

UFAK DOKUNUŞLARLA EVİNİZİN DEKORASYONUNU DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ

Çok küçük bir bütçe ile evinizin dekorasyonunu ve atmosferini baştan aşağı değişrirebilirsiniz. Özellikle bu bahar günlerinde evinizde bir değişiklik istiyor olabilirsiniz.

Az bir bütçe kullanılarak ev nasıl değiştirilir gelin size gösterelim:

AYNA

Aynaların dekorasyonda yeri bir başkadır. Aynalar ile evinizi hem geniş gösterebilir hem de şık bir görüntü yaratabilirsiniz. Türk evlerinde kullanılan aynalar genellikle büfenin üzerinde, yemek masasının arkasında duvarı enlemesine kaplayan büyük aynalar bulunur. Bu görüntü bir mağaza vitrinini anımsatır ve hiç karakteristik olmaz. Daha karakteristik bir dekorasyon için,  parça parça aynaları kullanmak daha doğru olur. Masanızın arkasındaki duvar veya ikili koltuğunuzun arkasındaki duvar olabilir, ev dekorasyonuna uygun bir çerçeveye karar verip sonrasında içini aynalar ile doldurabilirsiniz.

ayna1

Ayrıca aşağıdaki gibi hazır çerçeveli şık aynaları da tercih edebilirsiniz.

ayna 2

STİCKER

Çok uygun fiyatlara satılan stickerlar ile duvarlarınızı süsleyerek odanızın görünüşünü değiştirebilirsiniz. Salonda yatak odasında, mutfakta ya da çocuklarınızın odasında stickerlarla harikalar yaratabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey boş bir duvar ve odanızın atmosferine uyabilecek bir sticker…

sticker

SAAT

Duvar saati kullanarak tek bir dokunuşla odanızın havasını değiştirebilirsiniz… Duvar saati seçiminizde dikkat etmeniz gereken birkaç ayrıntı var. Geniş bir duvara saat seçecekseniz küçük modellerden uzak durmalı, büyük modellerden seçim yapmalısınız. Ayrıca saatinizi odanızın atmosferine göre seçmeye özen göstermelisiniz. Örneğin klasik bir oda için, seçeceğiniz saatte klasik olmalı.

saat

DİĞER UFAK DOKUNUŞLAR

Bazen ufak detaylarda yapacağınız değişiklik ve yeniliklerle evinizin atmosferini bambaşka bir havaya sokabilirsiniz. Aksesuarlar bunun en eğlenceli ve en etkili yöntemidir. Büyüklü küçüklü biblolar, vazolar, duvar süsleri vb. türdeki ufak detaylardaki yeniliklerle büyük değişimlere imzanızı atabilirsiniz.

aksesuar

 

BÜŞRA İLASLAN BOZ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>