Anasayfa » Astroloji ve Rüya » TERAZİ BURCU MAYIS AYI YORUMU

TERAZİ BURCU MAYIS AYI YORUMU

TERAZİ BURCU MAYIS 2015 YORUMU

Terazi Burcu Mayıs Ayı 2015 İş

Sevgili Terazi burcu, Mayıs ayının ilk haftasından itibaren Mars ve Güneş işbirliği yapacak ve içinizdeki cesareti, olumlu bir şekilde ortaya çıkartabileceksiniz. Bu dönem içinde cesaret isteyen işlere daha fazla yöneleceksiniz. Atacağınız adımlar, başlayacağınız işler ve girişimler ömrünüz boyunca size fayda sağlayacak. Yatırım yapmayı düşünüyorsanız, sadece kendinizi değil ailenizi ya da eşinizi de düşünerek yapmalısınız. Mayıs 2015’te, birlikte olduğunuz kişinin veya ortağınızın finansal olanaklarını istediğiniz düzeyde kullanabilirsiniz. Sizden daha üst seviyede olan kişileri kıskanacaksınız ve devamlı olarak yükselme isteğine sahip olacaksınız. Bu arada var olan işinizi de sahiplenebilirsiniz. Mayıs ayı içerisinde menfaatlarinizi düşünecek ve bu düşünce ile hareket edeceksiniz. Mayıs ayı içinde hem kendinizin hem de ailenizin çıkarları doğrultusunda hareket edeceksiniz. İş konusundaki durumunuzu korumak isteyecek ve davranışlarınızı da buna göre yapacaksınız. Sergileyeceğiniz tutum, etrafınızdaki insanlar açısından bencillik olarak görülebilir. Fakat sizin başarılı olmanız için bu şekilde davranmanız gerekiyor. İnsanların sizi bu açıdan eleştirecek olmasını fazla takmamalı, geleceğinize odaklanmalısınız.

Terazi Burcu Mayıs Ayı 2015 Aşk

Sevgili Terazi burcu, Mayıs 2015’te yaşamınıza yeni insanlar girecek ve bu kişilerle sürekli olarak fikir alış verişi yapacaksınız. Yaratıcılığınız üst seviyelere ulaşıyor ve bu şekilde istediğiniz kişileri etkileyebilecek, bulunduğunuz ortamda daha fazla öne çıkabileceksiniz. Düşünceleriniz devamlı olarak değişim gösteriyor ve bu durum karşı cinsin ilgisini çokça çekecek. Mayıs ayının ilk günlerinden sonra Venüs’ün güçlü etkisini hissetmeye başlayacaksınız. Özellikle entelektüel bakımdan size getiriler sağlayacak birliktelik kurabilirsiniz. Bu dönem içinde karşınıza çıkan aşklar, her anlamda sizi üst seviyelere taşıyacaktır. Birliktelik konusunda bazı kararsızlıklar söz konusu olabilir ve bu gibi durumlarda yakın arkadaşlarınızın fikirlerine önem vereceksiniz. Siz, herkes tarafından sevilen ve herkese değer veren bir yapıya sahipsiniz. Bu sebeple çevreniz fazlasıyla geniştir. Bu dönem içinde kimi zaman arkadaşlığı aşk ile karıştırabilirsiniz. Aynı anda birlikte okuduğunuz kişiyle duygusal yakınlaşmalar söz konusu olabilir. Kuracağınız beraberlik uzun süreli olacaktır. Bazı Terazi burçları Mayıs ayı içerisinde sürpriz evlilik kararı alabilir. Yanlış kararlar alamaya müsaitsiniz ve evliliğinizin boşanma ile bitmesini istemiyorsanız, dikkatli olmalısınız.

Terazi Burcu Mayıs Ayı 2015 Sağlık

Sevgili Terazi burcu, uzun zamandır var olan rahatsızlığınızı, Mayıs ayı içerisinde olumlu bir şekilde sonlandırabilirsiniz. Uzun zamandır beklediğiniz tedavi yöntemini keşfedebilir ve sağlığınıza kavuşabilirsiniz. Mayıs ayı içerisinde dikkat etmeniz gereken husus, tartışmalardan olabildiğince uzak durmanız olacak. Olumsuzluklar karşısında kolayca olumsuz etkilenebiliyorsunuz. Ayrıca beslenmenize ve uyku düzeninize de dikkat etmelisiniz. Spora ve hobilerinize yoğunlaşın, bu sayede kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>