Anasayfa » Eğlence » SURVİVOR ALL STAR’DA VAR MISIN, YOK MUSUN?

SURVİVOR ALL STAR’DA VAR MISIN, YOK MUSUN?

SURVİVOR ALL STAR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor All Star’da Ünlüler ve Gönüllülerin kıyasıya mücadele ettiği ödül oyununda büyük ödül Tahin Pekmez, Helva, Bal, Reçel ve birsürü çeşidin bulunduğu piknik sepeti oldu.

Büyük bir mücadelenin yaşandığı ödül oyununda durum 9-8 iken Hakan ve Turabi karşı karşıya geldi. Hakan durumu 9-9’a getirdi. En son oynanan etapta en iyi kadınlarda Merve Aydın ile Begüm, en iyi erkeklerde ise Hasan ile Pascal karşı karşıya geldi.           

Final etabında önce Merve Aydın ve Begüm karşı yarıştı. Merve Aydın ve Begüm’ün oynadığı etabı Merve Aydın önce tamamladı. Ardından Pascal önde başladı.  Pascal Hasan’dan önce etabı tamamladı. Ancak ilk halkayı deviremedi. Hasan da hemen arkasından Pascal’a yetişti. Atışları Begüm yaptı ve Begüm iki işareti de hızlıca devirdi. Böylelikle ödül Gönüllülerin oldu. Dün akşamki oyunda dokunulmazlık oyununu kazanan Gönüllüler bu akşam da ödül oyununu kazandı. Gönüllüler büyük galibiyet sevinci yaşarken, Ünlüler hüzne boğuldu.

Survivor All Star’da Var mısın Yok musun?

Survivor All Star’da, Acun Ilıcalı’nın 27 Nisan akşamı beklenmedik bir sürprizi vardı. Ünlüler ve Gönüllüler takımından 4 yarışmacının yarışacağı Var Mısın Yok Musun oyunu oynandı. Ödül ise 500 bin pezoydu. Acun Ilıcalı’nın Birleşme Haftasına özel 500 bin pezoyu (120 Bin TL) kazanan kişi helikopterle alışveriş merkezine götürülecek ve kazandığı parayı orada 1 saatte harcayacak. Ayrıca hangi takım kazanırsa Beef’n ve kıvırcık patates ödülü de yemek olarak alacaktı.

kjhgf

SURVIVOR’DA VAR MISIN YOK MUSUN’U KİM KAZANDI?

Survivor All Star’da, Acun Ilıcalı ilk yarışmacıyı belirlemek için “Survivor’ın prodüksiyonunda Dominik’te toplam kaç kişi çalışıyor Survivor All Star için?” sorusunu sordu;

Bu soruya doğru cevap verebilen kişi Merve Aydın oldu. Merve Aydın 450 kişi cevabı vererek en çok yaklaşan yarışmacı oldu. Survivor All Star yarışmasının prodüksiyonunda toplamda 430 kişi çalışıyor.

Merve Aydın yarıştığında iki 500 bin pezoyu da kutularda açtırdı, birini Turabi diğerini ise Serenay açtı. Hamdi Bey’in ilk teklifi ise 1100 pezo oldu.Merve Aydın yok’um dedi.Yarışma sonunda Merve Aydın 23 Bin Pezo kazandı.

Sonraki yarışmacı ise Nadya oldu. Nadya hiçbir teklifi kabul etmedi. Kutusuna gitti ve 10 bin pezo kazandı.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>