Anasayfa » Eğlence » SURVİVOR ALL STAR’DA HAKAN PASCAL’A ”ZENCİ” DEDİ Mİ?

SURVİVOR ALL STAR’DA HAKAN PASCAL’A ”ZENCİ” DEDİ Mİ?

SURVİVOR ALL STAR 3 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU

Survivor All Star’ın 3 Mayıs akşamı yayınlanan bölümünde yine kıyasıya bir mücadele yaşandı. Ünlüler ve Gönüllüler takımları arasında oynanan dokunulmazlık oyununu 10’a 6 Gönüllüler kazandı. Gönüllüler adalarına dönerken, Ünlüler ise dokunulmazlık kolyesi için yarıştı. Ünlüler arasında yapılan 2 aşamalı oyunda dokunulmazlık kolyesini Merve Aydın kazandı.

MERVE

ADA KONSEYİ

Dokunulmazlık oyunu sonrası iki takım ada konseyinde tekrar buluştu. Oylama öncesi Pascal’ın Hakan hakkındaki iddiaları geceye damgasını vurdu. İddiaya göre Hakan bir kaç kere ”zenci” kelimesini kullanarak siyahileri aşağılamıştı. Hakan iddiaları reddederek Pascal’dan kanıtlamasını istedi. Tartışma büyüyünce Acun Ilıcalı araya girerek Türkiye’de ırkçılık anlayışının olmadığının altını çizdi.

Hakanın gerginlik yaşadığı tek kişi Pascal olmadı. Yoluna tek başına devam etme kararı alan Doğukan’la da aralarında ufak çaplı bir tartışma yaşandı.

Ünlüler arasında yapılan oylamada Hakan elenmek üzere seçilen ilk aday oldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>