Anasayfa » Eğlence » SURVİVOR ALL STAR’DA GERGİN ANLAR

SURVİVOR ALL STAR’DA GERGİN ANLAR

Ekranların sevilen yarışma programı Survivor All Star’da heyecan hız kesmeden devam ediyor. 4 Nisan Cumartesi günü oynanan ödül oyunu büyük bir çekişmeye sahne oldu. Peki ödül oyununu kim kazandı?

ÖDÜL OYUNU 

Survivor All Star’da bugün oynanan ödül oyununu Ünlüler takımı kazandı. Oyuna başarılı başlayan Ünlüler takımı farkı 8-2’ye kadar çıkardı. Gönüllüler farkı kapatmak istede bunu yapamadı. Ödül oyunu ünlülerin oldu.

MERVE AYDIN İLE HAKAN ARASINDA GERGİN ANLAR YAŞANDI

Geçen hafta Almeda’nın elendiği Survivor’da Merve Aydın bu hafta ağlamaktan kendine gelemedi. Daha önce de Ahmet Dursun’un elenmesi sonrası duygusal çöküntüye uğrayan Merve Aydın’ın o hali ekranlara da yansımıştı.

djddk

Ödül oyununu son karşılaşması Merve Aydın ile Nadya arasında gerçekleşti. Merve Aydın’ın aldığı sayıyla ödülü ünlüler kazandı. Aydın’ın ödülü Ahmet Dursun ve Almeda’ya armağan ettiğini söyledi. Bu sözlere Hakan tepki gösterdi. Gerginlik Ünlüler adasına da yansıdı…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>