Anasayfa » Eğlence » SURVİVOR ALL STAR’DA BÜYÜK KAVGA!

SURVİVOR ALL STAR’DA BÜYÜK KAVGA!

SURVİVOR ALL STAR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor All Star’ın 29 Nisan akşamı yayınlanan bölümünde inanılmaz bir çekişme yaşandı. Yarışmacılar bu sefer ailelerinden gelen videolar için yarıştı. 10-9’luk skorla ödülü kazanan taraf Gönüllüler oldu.

Bu galibiyet sayesinde Gönüllüler aylar sonra aileleriyle ilk kez iletişime geçme imkanı buldu. Özellikle Bozok için bu oyun çok önemliydi. Bebeğinin son halini gören Bozok ödüle en çok sevinenlerden biri oldu.

SERENAY BAYDINLIK GEÇİRDİ, PASCAL ŞOV YAPIYOR DEDİ!

Serenay’ın ailesine bağlılığını bilmeyen yok. Tahmin edileceği gibi malubiyete en çok üzülen Serenay oldu. Son oyunu kaybeden Serenay ağlama krizine girerek baygınlık geçirdi. Hakan, Merve ve Anıl yanına giderek destek olmaya çalıştı. Pascal ve Berna ise şov yapıyor diyerek fitili ateşlediler.

SORVİVOR

Ünlüler takımı adaya döndüklerinde tartışma iyice alevlendi. Anıl ve Merve’nin dahil olmadığı tartışmada Pascal ‘Nasıl istersem öyle konuşurum, şov yapıyor” şeklinde tutumunu korudu. Bu gerginliğin ilerleyen günleri nasıl etkileyeceği merak konusu…

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>