Anasayfa » Eğlence » SURVIVOR ALL STAR ADA KONSEYİNDE SÜRPRİZ SONUÇ

SURVIVOR ALL STAR ADA KONSEYİNDE SÜRPRİZ SONUÇ

Survivor All Star’da bu hafta oynanan dokunulmazlık oyununda Gönüllüler takımı büyük bir başarı elde etti. Sembolü ise Özlem kazandı. Gönüllüler adaya gittikten sonra, Ünlüler Konseyi’nde eleme gecesi için yapılan oylamada Almeda ve Merve Oflaz’ın isimleri çıktı.

lkjhgfTv8 ekranlarında yayınlanan Survivor All Star’da yapılan dokunulmazlık oyununda ünlüler ve gönüllüler takımları arasında kıyasıya bir mücadele yaşandı. Yarışmaya Sahra ve Berna arasında yaşanan kavga damgasını vurdu. Kavga acun Ilıcalı’ın araya girmesiyle sona erdi.

Ünlüler takımında Hakan takım arkadaşı Bernayı ”Sahraya ettiği küfürler” nedeniyle eleştirdi. Bunun üzerine 2. bir tartışma Hakan ve Berna arasında yaşandı. Yaşanan gergin anların ardından Hakan baygınlık geçirdi. Hakan doktorun müdehalesinin ardından kendine gelebildi. Yarışma Gönüllüler takımının galibiyeti ile sonuçlandı. Gönüllüler adalarına gittikten sonra ünlüler takımı arasında yapılan yarışmada dokunulmazlık kolyesini Merve Aydın kazandı.

Eleme gecesindeki ilk ismi belirlemek için yapılan oylamada Almeda ve Merve Oflaz eşit oy aldı. Bu sebeple bu hafta bir değil, iki isim belirlenmiş oldu. Berna ve Hakan arasındaki gerginlik ada konseyine de yansıdı. İkili arasında geçen tartışma ve oylamanın beklenenden farklı sonuçlanması Ünlüler Takımındaki gerginliği arttırdı.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>