Anasayfa » İlişkiler&Cinsellik » Aşk » SEVDİĞİM ERKEĞİ NASIL ETKİLERİM ?

SEVDİĞİM ERKEĞİ NASIL ETKİLERİM ?

Geçmişten bugüne kadar en çok sorulan sorulardan biridir ” sevdiğim erkeği kendime nasıl bağlarım”. Bazen ilişkinizde sevdiğinizin size karşı olan ilgisinin azaldığını fark edersiniz ve onu kendinize bağlamak için uğraşırsınız. Bir erkeği kendinize bağlamak için onu sıkmamanız ve mutlu etmeniz önemlidir. Diğer önemli maddeler ise;

1-Pozitif Olun:Erkekler yanında sürekli mızmızlanan, her şeye bir kusur bulan kızlardan hoşlanmaz. Pozitif olan, bulunduğu ortamdan zevk alan ve güler yüzlü kızlar her zaman onlar için daha iyidir.

2-Samimi Olmaktan Korkmayın: Sevdiğinize  karşı olan duygularını belli etmen, seni küçültmez, aksine yüceltir. Sürekli bakışmanıza rağmen, hala tanışma girişimde bulunmadıysa, ilk adımı sen atabilirsin.Unutma sesisz kalanlar kaybedenlerdir.

3- Kendine Güven: Öz güvenin her zaman tam olsun. Arkadaşlarının fikirleriyle hareket etmeyi bırak ve kendine ne kadar güvendiğini ona da göster. Unutma senin bir aklın var kullan.

4- Başkası Gibi Davranma Kendin Ol: Amacın onun dikkatini çekmek olduğuna göre; tavırlarınla, giyim tarzınla, konuşmanla kendin gibi ol. Gerçek seni tanımasına fırsat ver.

5- Aşırı Makyajdan Kaçın: Doğallık her zaman en iyisidir. Hafif bir makyaj güzelliğine güzellik kadarken aşı bir makyaj boya küpüne düşmüşsün gibi görünmene neden olur.

6- Kendini Geliştir: Onunla bir aradayken konuşacak iki kelime bile bulamıyorsan, ilişkiniz başlamadan biter. Dış görünüşün kadar, kültürel gelişimine de zaman ayır. Bol bol kitap oku. Tiyatroya git ve hatta futbol yorumlarınla onu şaşırt.Erkeklere futbol denildiğinde her şey susar unutma.(tabi arada istisnalar olabilir)

7-Kompleksli Olma: Hiç kimse kusursuz değildir. Bazen kendinde kusur olarak gördüğün şeyler, ona çekici gelebilir. Ayrık dişlerini, kepçe kulaklarını veya köfte dudaklarını kompleks yapma yerine, bunları sev ve seni sen yapan özellikler olarak kabul etmelisin.

8- Anlamlı Bakmayı Öğren: Düşüncelerini ona gözlerinle anlat.”Gözler her şeyi anlatır”der eskiler. Sen sus gözler konuşsun. Emin ol meraklanacak ve bu bakışların anlamını öğrenmek isteyecektir.

9- Hep Bakımlı Ol: Bakımlı olmak dendiği zaman akla ilk makyaj gelmemelidir. Saçların, manikür ve pedikürün hep yerinde olsun. Çantanda hep yedekte bir rimelin ve parlatıcın bulunsun.

10- Giyim Kuşamına Dikkat Et: Kendi tarzını sen yarat ve karşındakini şaşırt.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>