Anasayfa » Güzellik » SAÇLARINIZI YIPRATMADAN RENGİNİ AÇABİLİRSİNİZ

SAÇLARINIZI YIPRATMADAN RENGİNİ AÇABİLİRSİNİZ

BAL VE ZEYTİNYAĞI İLE SAÇ RENGİNİZİ AÇABİLİRSİNİZ

Yarım fincan bal ve yarım fincan zeytinyağını bir kaseye koyarak iyice karıştırın. Eğer karışım katılaşıyorsa akışkanlaşana kadar karıştırmaya devam edin.
Saçlarınız nemlendirdikten sonra karışımı rengini açmak istediğiniz bölgeye kökten uca ovalayarak uygulayın.
Eğer saçınızın rengini tamamen açmak istiyorsanız her yerine eşit olarak kafanızdaki tüm saçlara uygulayabilirsiniz. Bütün saçınıza sürdükten sonra saçlarınızı plastik duş bonesiyle ya da streç ile kapatın.
Yalnızca birkaç teli açmak için vurgulamak istediğiniz tutamları ayırarak bal ve zeytinyağı karışımı ilekaplayın. Ardından o tutamları saçınızın geri kalanından ayrı tutmak amacı ile streç filmle sarın.Karışımı saçınızda en az  30 dk kadar tutun.Ne kadar çok beklerseniz karışım saçlarınızın rengini o kadar açacaktır.

BAL VE ZEYTİNYAĞIYLA SAÇ RENGİNİZİ NASIL AÇABİLİRSİNİZ

30 dk bekledikten sonra saçlarınızı su artık temiz akana kadar sıcak suyla durulayın. İşiniz bittiğinizde saçınızın yapış yapış veya yağlı kalmamış olması gerekir. Sonrasında şampuanlayıp kremleyerek son bakımını yapın ve kurutup şekil verin.
Bu yöntem saçınıza diğer yöntemler kadar zarar vermez. Bu sebeple neticeden memnun kalıp da saçınızın rengini daha da açmak isterseniz birkaç gün sonra işlemi tekrarlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>