Anasayfa » Güzellik » SAÇLARI HIZLI UZATMA YÖNTEMİ

SAÇLARI HIZLI UZATMA YÖNTEMİ

HAVUÇ MASKESİ İLE SAÇLARINIZI HIZLI UZATIN

MALZEMELER:

* 2 Adet Orta Boy Havuç (Soyulmadan Kullanılmalı)
* 1 Adet Yumurta (Sadece Sarısı Veya Tamamı Kullanılabilir. Deneyip Memnuniyetinize Göre Değişiklik Yapabilirsiniz)

* 3 Su Bardağı Su
* 1 Tatlı Kaşığı Badem Yağı Veya Zeytinyağı(Çok Kısa Saçlarda Malzeme Fazla Gelecektir, Yarısı Kullanılarak Hazırlanabilir)
HAZIRLANIŞI:
İlk olarak havuçları rendeleyin ve kaynamakta olan 3 su bardağı suya ilave edin. Havuçları 20 dakika kaynadıktan sonra ağzı kapalı bir şekilde soğumaya bırakın.Karışımınız sıcaklığı azalıp ılıklaştığında havuç taneleri süzülerek atılır. Hazırlanmış olan bu havuç çayının içerisine çırpılmış yumurta ve yağ ilave edin. Bu karışımı güzelce karıştırdıktan sonra havuç maskeniz hazır olmuş olacaktır.

UYGULAMASI:
Havuç maskesini uygun bir uygulama şişesine koyduktan sonra sık sık çalkalayarak önce saç diplerine uygulayın ve 5 dakika kadar masaj yapın. Ardından kalan malzemenin tümünü saça uygulayın  ve streç film vb. gibi bir malzemeyle sarılır.

ÖNEMLİ BİLGİ:
*Bekleme süresi 1-3 saat aralığında olabilir. İlk uygulamanızı test olarak düşünebilir ve rahatsızlık hissetmediğiniz taktirde bu süreyi  uzatabilirsiniz.
*Haftada 1-2 uygulama yapılabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>