Anasayfa » Astroloji ve Rüya » RÜYADA KAÇMAK

RÜYADA KAÇMAK

Yanlış davranışlardan Allah’ın emirlerine  uymaya, tövbeye, emniyete; Düşmandan kaçmak güvende olmaya, ehil olan kişilerin bir şeyden kaçması yetkili bir mevkiye yükselmeye, herhangi bir korku ve ürperti duymaksızın kaçtığını görmek vefat etmeye, askerin cepheden kaçması galibiyete, kafirin kaçması hezimete uğramaya işaret eder.

Çok önemli bir tehlikeden yada kavgadan kaçmak çok korkulu ve endişeli geçecek bir sürenin sonunda iyi şeyler olacağına işarettir.

Rüyada kendinin kaçtığını görmek eskiden yaşanmış ve sizi çok üzmüş bir olayın tesirinden kurtulamadığınız anlamına gelir. Koşarak kaçtığını görmek aklın sayesinde bütün sorunların üstesinden geleceksiniz anlamını taşır.

Bir yerden kaçmaya çalıştığınız halde bunu başaramadığınızı gördüyseniz, birtakım sahtekar insanlar yüzünden sıkıntı yaşayacağınızın göstergesidir.

Kişinin aklını kullanarak, sorunlardan sıyrılacağını işaret eder. Kaçtığı yere göre de yorumlanır. Evden kaçıyorsa hayatı ile ilgili değişiklik anlamındadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>