Anasayfa » Astroloji ve Rüya » RÜYADA GELİNLİK GÖRMEK

RÜYADA GELİNLİK GÖRMEK

Rüyada gelinlik giymek, iki şekilde yorumlanır. Eğer gelinlik giyen kişi bekâr ise, uzun zamandır birlikte olduğu ve çok iyi anlaştığı kişi ile en kısa sürede evlenip mutlu bir yuvaya karışacağına delalet edilir. Rüyayı gören kişi evli birisi ise, aile hayatı ya da iş hayatı ile ilgili mutlu ve güzel gelişmelere vesile olacak bir haber alacağı anlamına gelir. Bazen de bu rüya hamileler için kız çocuğuna veya çocuk isteyenler için hayırlı bir evlada yorulur. Rüyasında gelinlik giyen kişi tüm arzu ve isteklerine ulaşarak mutlu, huzurlu bir hayat geçirir.

Rüyada Gelinlik Görmek

Rüyada gelinlik görmek iki şekilde açıklanır. Rüyayı gören kişi bekar birisi ise en kısa zamanda ailesi tarafından çok beğenilecek bir işe gireceğine işaret edilir. Evli birisi rüyayı görürse, hayırlı işlere girişerek çok mutlu olacağına tabir edilir. Rüyada gelinlik görmek görülen duruma göre değişir. Kirli ve eski bir gelinlik yakında alacağınız kötü bir haberdir. Temiz, güzel ve yeni gelinlik mutluluk, esenlik içinde geçecek bir ömre ve duyacağınız müjdeli haberlere, kabarık gelinlik zengin olmaya veya varlıklı ve saygın bir kişi ile evlenmeye yorulur. Dar gelinlik rızkınızı meşakkatli yollardan kazanacağınıza, uzun gelinlik uzun ömre veya bereketli bir geçime, parlak gelinlik iş yaşamında yapacağınız girişimlerde başarılı olacağınıza yorumlanmaktadır.

Rüyada Evli Bir Kadının Gelinlik Giymesi

Rüyada evli bir kadının gelinlik giymesi, rüyayı gören kişinin, evlilik hayatı ile ilgili çok sevindirici ve hayırlı bir haber alacağına alamet edilir. Bazen de bu rüya kişinin bir çocuğu olmasına, eğer evladı varsa onun ilerde anne babasına saygılı, ahlaklı ve iyi bir birey olarak yetişmesine işarettir. Rüyada giyilen gelinlik sizin yakın zamanda oldukça yakışıklı, zengin ve iyi huylu bir kimse ile evleneceğinize işaret de olabilir. Bazı alimlere göre bu uzun ömre, hayatta istediklerin gerçekleşmesine ve görüldüğü zamanda eğer bir sıkıntı veya üzüntü varsa en kısa zamanda tüm sıkıntı ve kederlerden kurtulmaya işaret eder. Rüyada evli birinin gelinlik giymesi, iş hayatında veya aile hayatında çok büyük bir sıkıntıyla karşı karşıya kalacağına ve çok uzun bir zaman sonra hayallerinin gerçekleştirileceğine yorumlanır. Bazen bu rüya gören kişinin sahip olacağı bir bebektir. Bazı alimlere göre evli birinin rüya gelinlik giymesi, kısa süreli hastalık yaşamasına veya kendisine isabet edecek üzüntülü bir duruma da işaret eder. Bazen de bu rüya yeni bir işe girmek veya işinde başarılı olarak terfi almak olarak da açıklanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>