Anasayfa » Astroloji ve Rüya » RÜYADA ÇIPLAK KALMAK

RÜYADA ÇIPLAK KALMAK

Rüyada kendini çıplak görmek, rüyayı sahibinin, aile hayatındaki ve sosyal hayatındaki sorunları ve sıkıntıları en kısa sürede bitireceğine, yaşanan üzüntü ve sıkıntıları çözeceğine ve iş hayatında karşılaşacağı problemleri en kısa ve en hızlı şekilde ortadan kaldıracağına anlamın gelir. Rüyada bir yerde kendini çıplak görmek, rüyayı gören kişinin, çok kötü ve sıkıntılı durumlara düşeceğine ve geri dönülmez zorluklara gireceğine alamet edilir.

Bir Kadının Rüyasında Kendini Çıplak Görmesi 

Rüyada bir kadının kendini çıplak görmesi, hayırlı yorumlanmaz. Rüyayı gören kişinin, ortaya çıkacak dedikodular ve yapılan gıybetler yüzünden çok büyük sıkıntıya gireceğine ve adına leke sürüleceğine yorumlanır. Aynı zamanda, rüya sahibi evli biri ise, eşinden ayrılacağına delalet eder.

Rüyada Çıplak Olarak Koştuğunu Görmek

Rüyada çıplak şekilde koştuğunu görmek, rüya sahibinin, çok iyi ve düzgün biri olmasına rağmen insanların attığı iftiralar yüzünden haksız yere suçlanacağına ve çok üzücü bir duruma düşeceğine delalet edilir. Rüyayı gören kişi resmi bir kurumda çalışıyorsa eğer görevinden uzaklaştırılacağına delalet edet.

Rüyada Çıplak Birini Görmek

Rüyada çıplak birini görmek, rüyayı gören kişinin, yaptığı kötülüklerin ve işlediği günahların Allah katında affedileceğine ve yapacağı iyilikler sayesinde çok büyük sevaplar kazanacağına işaret eder.

Rüyada Bir Mescitte Çıplak Olduğunu Görmek

Rüyada bir mescitte kıyafetlerini çıkarttığını görmek, rüya sahibinin, Allah yoluna gireceğine ve dini vecibelerine daha büyük önem vereceğine ve günahlardan uzak duracağına yorumlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>