Anasayfa » Astroloji ve Rüya » OĞLAK BURCU MAYIS AYI YORUMU

OĞLAK BURCU MAYIS AYI YORUMU

OĞLAK BURCU MAYIS 2015 YORUMU

Oğlak Burcu Mayıs Ayı 2015 İş

Sevgili Oğlak burcu, Mayıs 2015’te başarma isteğiniz fazlasıyla yüksek düzeyde olacak. Daha kararlı olacak ve özellikle düşünsel açıdan çok fazla dikkat çekeceksiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta, iş yaşamınızda aksi davranışlar sergilememeniz olacaktır. Biraz daha dikkatli ve sakin olmalısınız. Araştırmacı yönünüzü kullarak yeteneklerinizi geliştirebilir ve var olan enerjinizi en verimli şekilde kullanabilirsiniz. Mayıs ayının ilk haftasından itibaren işlerinizi daha gizli bir şekilde yürütebilirsiniz. Atacağınız adımları daha dikkatli atacaksınız. Bu dönem içinde yeni ve güzel iş teklifleri alabilirsiniz. Kafanızın fazlaca karışık olacağı günlerde, en yakın arkadaşınızdan veya partnerinizden yorum alabilirsiniz. Düşünce bakımından çok daha derin davranacak ve devamlı olarak yeni araştırmaların peşine düşeceksiniz. Hedeflerinize ulaşmak istiyorsanız, planlarınızı sistematik bir şekilde yürütmelisiniz. Mars, Mayıs 2015’te burcunuzu etkiliyor olacak ve bu durum hayalleriniz açısından sürprizleri de beraberinde getirecektir. Düşüncelerinizi pratik ve çabuk şekilde sergilemelisiniz. Bazı Oğlak burçları bu dönem içerisinde isteklerine ve hedeflerine göre hareket etmek isteyecek. Sizin olmayan finansal kaynakları istediğiniz şekilde kullanabilir ve size fayda sağlayacak yatırımlar yapabilirsiniz. Bazı zamanlar masraflarınız artacak ve bu durumlara da hazırlıklı olmalısınız.

Oğlak Burcu Mayıs Ayı 2015 Aşk

Sevgili Oğlak burcu, Mayıs 2015’te sizin için önemli etkileşimler altında olacaksınız ve bazı zamanlar çılgınlıklar yapabilir, aşk açısından kıpır kıpır olabilirsiniz. Gireceğiniz sosyal çevrelerde çok daha fazla dikkat çekebilirsiniz. Mayıs ayı içinde aşk göründüğünü bilmelisiniz. Bazı zamanlar kararsızlıklar yaşayacaksınız. Sosyal yaşamınızın aktif olması, yaşamınıza yeni insanlar girmesine ve bu sebeple tercihlerinizin devamlı olarak değişmesine sebep oluyor. Siz, sürekli olarak mantık çerçevesinde hareket etmek isteyen kişiliğe sahipsiniz. İçinizde hissettiğiniz duygusal kıpırdanmalara karşı zorlanabilirsiniz. Bu dönem içerisinde aşkı ve işi birbirine karıştırmamaya çalışmanız gerekiyor. Romantik zamanlarda ne hissettiğiniz çok önemli olacaktır. Düşünsel olarak uyum sağlamadığınız kişileri yaşamınızdan çıkartacaksınız. Birlikteliğiniz varsa ve gerçekten mutluysanız, bu dönem içerisinde evlilik gibi ciddi kararlar alabilirsiniz. Mayıs ayı içerisinde Güneş, çekiciliğinizi daha fazla öne çıkartacak. Sizi yakan duygular yaşayabilirsiniz. İçinizdekileri açığa çıkartmak yerine saklamayı tercih ediyorsunuz. Bu dönem içinde iş arkadaşlarınız veya sosyal arkadaşlarınız size çok fazla ilgi gösterecek ve siz de bu durumdan fazlaca keyif alacaksınız. Bazı Oğlak burçları kısa süreli birlikteliklere yönelebilir. Başlatacağınız bu tarz beraberlikleri gözünüzde fazla büyütmeyin. Olayları gidişatına bırakmak, sizin açınızdan daha iyi olacaktır.

Oğlak Burcu Mayıs 2015 Sağlık

Sevgili Oğlak burcu, Mayıs 2015’te sağlık açısından problem yaşamayacaksınız. Yine de fiziksel olarak kendinizi daha iyi hissetmek isteyeceksiniz. Yaşamınızın her bölümünde analizci bakış açınızı korumayı tercih ediyorsunuz. Hızlı hareket etmekten hoşlanıyor ve bu sebeple ufak tefek kazalara fazlasıyla açıksınız. Ayrıca sindirim sisteminiz de fazlaca hassas. Yaşam kalitenizin bozulmasını istemiyorsanız, sizi zorlayabilecek her şeyden uzak durmalısınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>