Anasayfa » Dekorasyon » MUTFAK DEKORASYONU İÇİN SAAT YAPIMI

MUTFAK DEKORASYONU İÇİN SAAT YAPIMI

MUTFAK DEKORASYONU İÇİN SAAT NASIL YAPILIR ?

İster mutfak,ister salon veya isterseniz yatak odası içinde kullanabileceğiniz saat yapımını bugün mutfak dekorasyonu için plastik çatal ve kaşıklar yanı sıra değişik materyaller ile mutfak saat yapımını göstereceğiz. Evinizde kendinizi rahat hissetmeniz için kendi eliniz ile yaptığınız küçük dekorasyonlar sizlere yardımcı olacaktır.

Mutfak dekorasyonu için saat yapımı;

Mutfak dekorasyonu için saat yapım malzemeleri 6 Çatal ve 6 Kaşık ana malzemelerimizdir.Bunun yanı sıra yapıştırıcı ,akrep,yelkovan ve yapıştırıcı gereklidir. Biz siyah bir saat yapacağız fakat siz renkli kaşıklarda kullanabilirsiniz. Boyamak için plastik boya ya da guaj boya da kullanabilirsiniz.İlk olarak boya ve yapıştırıcının teması için plastik çatal ve kaşıkları yıkayın ve kurulayın. Arkasından pasta tabağı yardımı ile düzgün bir yuvarlak karton üzerine çizin ve kesin.Sonra akrep ve yelkovanı takmak için çizdiğiniz yuvarlağın ortasını deliniz. Kaşık ve çatalları 2 cm aralıklarla yapıştırarak saatin rakamlara denk gelecek şekilde üzerine yapıştırın. Yelkovanla akrebi yerleştirdikten sonra arkasına saat motorunu takın. İşte saatiniz hazır.

a

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>