Anasayfa » Eğlence » MİNYONLAR

MİNYONLAR

MİNYONLAR 4 EYLÜL’DE SİNEMALARDA

beren saatSinema dünyasın da “Çılgın Hırsız / Despicable Me” serisinde gönülleri fetheden kahramanları Minyonlar bu kez sinema sevenlerin karşısına  kendi filmleri “Minyonlar / Minions ” ile beyazperdeye geliyor. Bu yeni maceralarında ise onlara  Beren Saat ve Kenan Doğulu da sesleriyle eşlik ediyor.

Scarlet Overkill karakterini seslendiren Beren Saat “Scarlet dünyanın ilk kadın süper kötüsü ve tarihleri boyunca hep bir kötüye hizmet etmiş Minyonlar’ın yeni efendisi. Bu anlamda seslendirirken çok keyif aldığım bir karakter oldu. Minyonların ise kötülüğe hizmet etseler de aslında son derece saf olmaları herkes gibi beni de çok eğlendiriyor. Sakarlar ama iyi niyetliler ve son derece sevimliler” dedi.

Scarlet Overkill’in eşi mucit Herb Overkill’i seslendirecek olan Kenan Doğulu ise “Herb 1960lar’ın kültür sanatını icatlarına yansıtan panikten arınmış havalı bir karakter. Minyonlar kötülükten tamamen uzakta olmalarına rağmen kötülüğe hizmet edince başlarına oldukça komik olaylar geliyor. O tatlılık da bizi onlara adete bağlıyor” dedi.

beren-ve-kenan-seslendirme-icin-studyoya-girdi-7529519_2841_mBeren Saat ve Kenan Doğulu animasyon seslendirmenin her zaman çok keyifli olduğunu belirtiyor , “Projeyi ilk duyduğumuzda Minyonları çok sevdiğimiz için ikimiz de çok heyecanlandık. Filmi izleyen herkes çok eğlenecek. Bizim için de ileride geriye dönüp baktığımızda tatlı bir anı olarak kalacak.” dedi.

Gru’dan 42 yıl öncesi…

Gelmiş geçmiş en çılgın ve en büyük kötüye hizmet etmek amacıyla dolaşıp duran Minyonlar yeni filmlerinde de birbirinden komik maceralara atılıyor. Prehistorik çağlarda Trex’ten, Mısır Firavununa, Napolyon’dan Dracula’ya kadar birçok efendiye hizmet eden ancak hizmet ettikleri her kötünün başına kötü şeyler gelmesine sebep olan kahramanlarımız, gelmiş geçmiş en çıgın efendiyi bulmak için yeniden arayışa başlar.

Kevin, Stuart ve Bob yola çıkarak 1968 yılının New York’una gelir. Orlando’da düzenlenen Kötüler Festivali’nde karşılarına hayallerinin kötüsü ünlü Scarlet Overkill (Beren Saat) çıkacaktır.

MİNYONLAR 4 EYLÜL

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>