Anasayfa » Dekorasyon » KULLANIŞLI MUTFAK DOLAP MODELLERİ

KULLANIŞLI MUTFAK DOLAP MODELLERİ

Mutfak Dekorasyonu Nasıl Olmalı ?

Kadınlar için evde önemli yerlerden birisi de  mutfaktır. Mutfak  dekorasyonunu  nasıl kullanışlı bir hale getirebilirsiniz? İşte bu sorunun yanıtı yazımızda. Öncelikle siz  hanımların (özellikle ev hanımlarının) evde en fazla vakit geçirdiği yer şüphesiz ki mutfaktır bu nedenle mutfağımızın tasarımı ve kullanımı çok önemlidir. Mutfak evlerde olmazsa olmazdır.Buna rağmen çoğu kadın mutfağının küçüklüğünden yakınıp durur. İşte bazı çözüm önerileri…

MUTFAĞINIZDA KOLAYLIĞI NASIL SAĞLAYABİLİRSİNİZ ?

Öncelikle mutfağımızı boyut olarak büyütmek için  tadilattan başka bir yol yoktur.Fakat  siz kullanışlı kullanım alanı isterseniz bu sefer önünüze birden çok seçenek çıkacaktır. Mutfağınıza çok önem göstermeniz gerekir çünkü mutfak kolay dağılır fakat zor toplanır. Her zaman daha titiz olmaya öze göstermelisiniz.

İlk olarak mutfak raflarınızı kontrol etmeniz gerek mesela tabaklarınızı ve bazı tencerelerinizi (geniş ve kısa tencereler) dikey döşemeniz her zaman size yer avantajı sağlayacaktır.Aynı şekilde tabaklar içinde kullanabilir ve üst üste dizilmiş tabakların altındakini almak için hepsini kaldırmak zorunda da kalmazsınız. Diğer resimde gördüğünüz gibi raflarınızın altında ki boşluklara sepetler ekleyebilirsiniz.

Tencere veya kova kapakları her zaman yer bakımından sorun yaratmıştır. Bu sorunu ortadan kaldırmak için dolap kapaklarınızın iç taraflarına demirler monte ederek bu demirlere kapaklarınızı asabilirsiniz.

Diğer bir önemli nokta ise dolaplarınızın yapılırken arada kalan boşluklar için. Bu boşluklara çekmece gibi kullanışlı yerler yapabilirsiniz.

1 mutfak

mutak4

mutfak2 mutfak3

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>