Anasayfa » Dekorasyon » KÜÇÜK ALANLAR İÇİN DEKORASYON ÖNERİLERİ

KÜÇÜK ALANLAR İÇİN DEKORASYON ÖNERİLERİ

Dekorasyon zor iş. Dekore edeceğiniz alan küçüldükçe bu zorluk artıyor. Peki, küçük alanlar en şık ve en kullanışlı şekilde nasıl dekore edilebilir?
Küçük bir alanı olduğundan daha büyük göstererek ferah bir ortam yaratabilirsiniz. Bunun birkaç yolu var. İlk olarak duvar rengindeki seçiminiz çok önemli. Koyu renkler yerine beyaz ve köpük gibi açık renkleri tercih etmeniz gerekiyor. Ayrıca açık rekteki duvarlarınızın üzerine ekleyeceğiniz ayna detaylarının vereceği derinlik sayesinde odanız olduğundan çok daha büyük görünecektir.
Duvar rengininin seçiminden sonra sıra mobilya ve aksesuarlara geldi. Çok amaçlı portatif mobilyalar sizin için biçilmis kaftan. Örneğin açıldığında yatak, toplandığında dolap yada koltuk olarak kullanılan mobilyalar artık çok moda.
Alan tasarrufu konusunda gömme dolapların sağladığı avantaja da deyinmeden geçmek olmaz. Odanızın şekline göre yaptırabileceğiniz gömme dolaplarla alan israfından kaçınmış olursunuz.
Bu doğrultuda dekore edilmiş küçük alan örnekleri, ulaşılabilecek mucizevi sonuçlar için size ilham verekektir. İşte bunlardan bazıları:

1

2

3

4

5

6

7

8

9

11

12

13

14

15

111

222

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>