Anasayfa » Astroloji ve Rüya » KOVA BURCU MAYIS AYI YORUMU

KOVA BURCU MAYIS AYI YORUMU

KOVA BURCU MAYIS 2015 YORUMU

Kova Burcu Mayıs Ayı 2015 İş

Sevgili Kova burcu, Mayıs 2015’te kariyerinize çok fazla katkı sağlayacak araştırmalara yöneleceksiniz. Bu dönem içerisinde enerjiniz fazlaca yüksek olacak ve bu durumu en iyi şekilde değerlendirmelisiniz. İş çevrenizden de istediğiniz desteği alabilirsiniz. Hedeflerinize ve emellerinize ulaşmanızı sağlayacak kişilerle, istediğiniz şekilde iletişim kurabileceksiniz. Pratik yönlerinizi en verimli şekilde kullandığınız takdirde başarıya ulaşabilirsiniz. Mayıs ayı içerisinde ortaklıklarınızı daha iyi düzeylere çıkartabilir, birlikte iş yaptığınız insanlara daha fazla güvenebilirsiniz. Üst düzeydeki iş toplantılarına katılacaksınız. Bazı Kova burçları bu dönem içerisinde sanatsal çalışmalara yönelebilir. İlgi alanlarınız değişecek ve bazı Kovalar bu sayede kendilerine yeni kazanç kapıları açacak. Mayıs 2015’te iş hayatınızda daha fazla sorumluluk alacaksınız. Aynı durum ev yaşantınız için de geçerli. Sorunlar ve detaylar üzerinde çok fazla zaman harcayacak ve karşınıza çıkan engellerin üstesinden gelirken zevk alacaksınız. Emlak işleri ile ilgili bir takım sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Sizinle aynı fikirde olmayan kişilerle tartışmaktan kaçının. Güç gösterisine gerek yok. İş dünyasında başlatacağınız savaş, size zarar verebilir. Bazılarınızın geçmiş kaynaklı işle alakalı sorunlar yaşamış olabilir, bu dönem içerisinde sorunları yoketmek için fırsatlar yaratacaksınız.

Kova Burcu Mayıs Ayı 2015 Aşk

Sevgili Kova burcu, Mayıs 2015’te kalbinizi biraz da olsa ikinci plana atacaksınız. Daha akılcı ve çıkarlarınız yönünde birliktelik kurmak isteyebilirsiniz. Sosyal olarak çok fazla etkinliğe katılacak, çevrenizi genişleteceksiniz. Aşk yaşamınız, Mayıs ayı içinde macera dolu olacaktır. Birlikte vakit geçirmekten fazlasıyla keyif aldığınız kişilerle bu dönem içerisinde çok fazla zaman harcayacaksınız. Bazı Kova burçları duygularına daha fazla önem verecek. Öyleki içinizdeki duyguları fazlaca abartabilirsiniz. Aşkla alakalı düşüncelerinizi çok ciddiye almamalısınız. Gerek içinizdeki duyguları, gerekse hırsınızı çok fazla büyütüyorsunuz. Aşkla alakalı hedefleriniz çok yükseklerde. Bu sebeple hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Üzülmek istemiyorsanız, hedeflerinizi çok yüksekte tutmamalısınız. Elde edebileceğinizi insanlara yönelmelisiniz. Mayıs 2015’te, aşkla alakalı sorumluluklarınız daha da artacak. İlişkiler konusunda bir düzene sahip olmak isteyecek, biraz daha dikkatli hareket edeceksiniz. Bu dönem içinde arkadaş olduğunuz bir kişi ile duygusal yakınlaşmalar söz konusu olabilir. Uzun zamandır ihtiyaç duyduğunuz ve arzu ettiğiniz aşkı elde edebilirsiniz. Beraberliği olan kişiler daha romantik paylaşımlar içerisine girecek. Tutkularınızı daha çok ön plana çıkartacak, duygularınız doğrultusunda hareket ederek ilginç fantezilerin peşinde koşacaksınız. Mayıs ayı içerisinde çekiciliğiniz üst seviyelere ulaşacak.

Kova Burcu Mayıs Ayı 2015 Sağlık

Sevgili Kova burcu, Mayıs 2015’te kendinizi fazla enerjik ve sağlıklı hissedeceksiniz. Fiziksel bakımdan kendinizi değiştirmek istiyorsanız, uygun bir dönemdesiniz. Mayıs ayının ilk haftasından sonra rejim yaparak istediğiniz sonuçları alabilirsiniz. Alerji yapacak ve kalori açısından zararlı besinlerden uzak durmalısınız. Dengeli beslenmeniz gerek. Mayıs ayı içinde sinir sisteminiz de hassaslaşacak.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>