Anasayfa » Eğlence » KÖTÜ KEDİ ŞERAFETTİN GELİYOR!

KÖTÜ KEDİ ŞERAFETTİN GELİYOR!

Türkiye ‘de yetişkinler için yapılan ilk animasyon filmi geliyor. Bülent Üstün’ün tozlu raflarından sinema perdesine gelen “KÖTÜ KEDİ ŞERAFETTİN” sinema renkleniyor.Efsane kedi Şerafettin’in yanı sıra asabi sevgilisi Misket’te filmde yer alıyor. Mehmet Kurtuluş ve Ayşe Ünal tarafından yönetilen, Kötü Kedi Şerafettin’in senaryosunu Levent Kazak ve Bülent Üstün üstleniyor.

Türkiye’nin en büyük animasyon yapım şirketi olan ANİMA İSTANBUL Kötü Kedi Şerafettin’in yapımını üsteleniyor.Ağzı bozuk Kötü Kedi Şerafettin’in seslendirmesini Uğur Yücel seslendiriyor. Şerafettin’in alımlı ve narin sevgilisini ise sevilen ve tanınan oyuncalardan biri olan Demet Evgar seslendirmesiyle hayat buluyor. Kötü Kedi Şerafettin’in vizyona giriş tarihi ise 27 Kasım 2015 tarihi olarak bekleniyor. Filmin yaş sınırlaması 13 yaş ve üzeri olarak biliniyor.

Oyuncu kadrosu olarak ise belirlenen isimler; Uğur Yücel  “Şerafettin” , Demet Evgar  “Misket” , Güven KıraçÇizer”, Okan YalabıkFare Rıza” ,Gökçe ÖzyoMartı Rıfkı”, Ayşen GrudaEv sahibi Hasene” ,Cezmi BaskınBakkal Şemistan” ,Yekta Kopan Tacettin ” Ahmet Mümtaz TaylanMuhabbet tellalı Cemil”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>