Anasayfa » Astroloji ve Rüya » KOÇ BURCU Haziran 2015 YORUMU

KOÇ BURCU Haziran 2015 YORUMU

Koç Burcu Haziran 2015 İş Hayatı

Sevgili Koç, Haziran 2015’te gezegenlerin etkisiyle gerginliğinizde artış olacak. İş yaşamınızda geçmişe bakacak ve daha önce yapmış olduğunuz hatalarınızın üzerinden geçeceksiniz. Mars, ayın sonlarına doğru burcunuzu etkilemeyecek. Bu sebeple maddi konulara çok önem vermeniz gerekiyor. Kişisel durumunuzla ilgileneceksiniz ve karşınıza çıkacak bir takım şansları en iyi şekilde kullanmak isteyeceksiniz. Haziran ayı içerisinde hayal gücünüzü kullanarak ilerleme kaydedebilirsiniz. Pratik düşünce ve hareket yeteneğine sahip birisiniz. Bu sayede birlikte çalıştığınız birçok kişiden daha fazla dikkat çekiyorsunuz. Davranışlarınızdan dolayı iş yaşamınızda rekabet ortamı yaratabilirsiniz. Zarar görmek istemiyorsanız, aceleci davranışlar sergilememelisiniz. Dikkatli olun ve fevri davranışlardan olabildiğince uzak durun. Bazı Koç burçları bu dönem içerisinde iş değişikliği yapabilir. Haziran 2015’te, iş yaşamınızda ani iniş ve çıkışlar söz konusu olabilir. Sorumluluklarınız artacağı için zaman zaman bocalayacaksınız. Üzerinde çalıştığınız işlerde daima ön planda olmak isteyeceksiniz ve bu durum da sizde panik yaratacaktır. Mesleğinize duygusal bağla yaklaşacak ve özellikle de birlikte çalıştığınız kişilere kendinizi kolaylıkla beğendirebileceksiniz. Bu dönem içerisinde beklentileriniz de artabilir. Sizi dahayüksek seviyelere taşıyacak işlere yönelmek isteyebilirsiniz.

Koç Burcu Haziran 2015 Aşk Hayatı

Sevgili Koç burcu, geride bıraktığımız ayı aşk bakımından sakin geçirmiş olabilirsiniz ancak bu durum, Haziran 2015’te son buluyor. Sosyal yaşamınız daha hareketli bir hal alacak ve sürekli olarak dışarıda olmak isteyeceksiniz. Özellikle gece hayatınız hareketlenebilir. Aşk, Haziran ayında eğlence ile birlikte gelecek. Aslında aşkı bir eğlence hata oyun olarak göreceksiniz. Bu dönem içerisinde kısa sürecek birliktelikler kurmanız gündeme gelebilir. Haziran 2015’te, iş arkadaşınızla da duygusal olarak yakınlaşmanız mümkün. Bu dönemin aşk bakımından ilginç olacağı bir kesin. Davranışlarınızı kendinize has bir şekilde sergileyecek ve bu sayede fazlasıyla dikkat çekeceksiniz. Bazı Koç burçları bu dönem içerisinde tutkulu birliktelik peşine düşebilir. Bir yandan da özgürlüğünüze fazlaca düşkünsünüz. Güçlü aşkın peşine düşeceksiniz. Düşünce ve hareketleri bakımından size uyum sağlayan kişilerden fazlaca etkileneceksiniz. Duygusal açıdan sizi tatmin edecek ilişkiler kafanızı fazlasıyla kurcalayacak. Sıra dışı birliktelik kurabilir ve çevrenizdeki gözlerin üzerinize çevrilmesine sebep olabilirsiniz. Özellikle iş yerinde başlatacağınız bir ilişki bu açıdan ön plana çıkabilir. Haziran ayı içerisinde özel ilişkiler ilginizi çekecek gibi duruyor.

Koç Burcu Haziran 2015 Sağlık Durumu

Sevgili Koç burcu, Haziran 2015’te fazlaca sağlıklı görünüyorsunuz fakat yılın son on günlük döneminde çok fazla dikkatli olmalısınız. Hem iş hem de özel hayatınızdan dolayı fazlasıyla hareketli bir ay geçiriyorsunuz. Bu sebeple enerjiniz fazlasıyla düşecektir. Gerek zihinsel, gerekse fiziksel açıdan kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz. Haziran ayı içerisinde size yarar sağlayacak vitaminleri, doktorunuzun kontrolü altına alabilirsiniz. Ayrıca ayak ve karın bölgeniz hassaslaşacak. Bu bölgelerden üşütmemeye özen göstermelisiniz. Baş kısmınızı da koruma altına almanız gerekecek. Enerjinizi yukarılara çıkartacak aktivitelere yönelebilirsiniz. Aksi taktirde düşen enerjiniz, ruhsal açıdan sıkıntı yaşamanıza neden olabilir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>