Anasayfa » İlişkiler&Cinsellik » Aşk » KADINLARIN YAPTIĞI 5 FLÖRT HATASI

KADINLARIN YAPTIĞI 5 FLÖRT HATASI

bad-flirter-main_fx7y

  1. Kadınların huylarından birisi olan akıl oyunları ve elde ulaşılması zor kadın rolünü oynamaktan sakının. Kendine saygısı olan hiçbir erkek, böyle bir kadınla beraber olmak istemez. Ya onu sevdiğinizi hissettirin ya da gitmesine izin verin. Ama ilk önce kendiniz gibi davranın.
  1. Karşınızdaki erkeğe saygısızlık olarak nitelendirilebilecek davranışlardan uzak durun. Şaka yapabilirsiniz veya şaka yollu iğneleme yapabilirsiniz ama özellikle diğer insanların yanında dozunu kaçırırsanız, sevdiğiniz erkeğin onurunu zedelemiş olursunuz.

ilk_bulusma-340x214

  1. Genellikle erkekler kahraman olmayı ve yardımlarına ihtiyaç duyulmasını severler. Fakat dikkat edin, zavallı biri gibi görünmek istemezsiniz. Sürekli onun tavsiyelerine ihtiyaç duyduğunuzu belirtmeyin.
  2. Daha ilişkinin ilk günlerinde hemen sahiplenmeye çalışan kadınlar, erkekler için iticidir. Hem sahiplendiğinizi belli edin hem de onu fazla sıkmayın. Biraz serbest bırakmak daha iyi olacaktır.
  3. Akıllıca davranın ve ona ne kadar güçlü olduğunuzu göstermekten kaçının.Bir erkek için adın hem akıllı olmalı hem de erkeğin yardımına ihtiyaç duymalıdır. Çünkü erkekler, kendilerine ihtiyacı olan kadınlardan hoşlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>