Anasayfa » İlişkiler&Cinsellik » Aşk » KADINLARIN HANGİ ÖZELLİKLERİ ERKEKLERE ÇEKİCİ GELİR ?

KADINLARIN HANGİ ÖZELLİKLERİ ERKEKLERE ÇEKİCİ GELİR ?

Kadınların en çok merak ettikleri sorulardan biriside “kadınların hangi özellikleri erkeklere çekici gelir “. İşte kadınların erkeklere çekici gelen özellikleri;

KADINSI DURUŞ

Erkekler çoğunlukla, yumuşak, hassas ve kadınsı duruşa sahip olan ve dişiliğini doğal olarak kullanabilen kadınları tercih ediyorlar. Erkekler için ne fazla çekingen ne de çok cüretkar olan kadınlar değil.Her şeyi tam dozunda alımlı kadınlar daha çok talep görüyor.

GÜLÜMSEMEK

Erkekler bir kadınla karşılaştıkları zaman ilk dikkat ettikleri karşısındaki kadının gülümsemesidir. Erkekler güzel bir gülümsemeye sahip kadınları oldukça çekici bulurlar.

GÜVEN

Güven başarılı olduğunu gösterir.Ayrıca her şeye karşı kendine güvenen bir kadınsanız işte karşınızdaki erkeğin ilgisin çekersiniz.Kendinize güveniyorsanız, çevrenize yaydığınız enerji de farklı olacaktır.

POZİTİF

Erkekler için  çevresinde olumlu enerji saçan insanlarla birlikte olmaktan hoşlanır. Ayrıca pozitif olan kadınlar erkekler tarafından daha çekici bulunuyor. Özellikle dedikodu yapmamak gibi özellikler takdir topluyor.

CİLDİ, DUDAKLAR VE BOYU

Bir erkek ilk olarak bir bayanın dış görünüşünden hoşlanır.Fiziksel görünüm, diğer yönleri söz konusu olduğunda, teni, dudakları ve boyu önem kazanıyor. Erkekler kolayca bu özelliklere dayanarak, sevimli ,tatlı ve baştan çıkarıcı, ortalama veya ortalamanın altında diye kadınları kategorize ediyorlar.

BAĞIMSIZLIĞI

Bir erkek için karşısındaki kadının bağımsız kararlar alabilmesi dikkat çekicidir. Erkeklere göre, bir kadının kendi kararlarını alabilmesi mümkün olmalıdır. Onun hayatının önemli kararları söz konusu olduğunda başkalarına bağımlı olmamalıdır.

SAMİMİYET VE DÜRÜSTLÜK

Erkekler için bir kadının dürüst ve samimi olması onu diğer kadınların yanından 1-0 önde olmasını sağlar. Kadınların dürüst ve samimi oluşları erkekler için etkilenme sebepleri arasında listenin önemli sıralarında yer alıyor. Dürüstlük, güvenilir olduğu izlenimi veriyor. Samimiyet ise içten bir karşılamayı andırıyor.Bir erkek için ideal bir bayan özelliğidir.

SES TONU

Aslında hayatın her anında bir kişi için tahminlerde bulunurken görünüşü ve ses tonunu önde tutarız. Erkekler içinde kadının ses tonu onun için ne hissettirdiği önemlidir.Yumuşak bir ses tonu ama iç gıcıklayan bir konuşma stili, erkekleri çılgına çevirebiliyor. Erkekler ses tonunu dişi buldukları kadınlardan çok etkileniyorlar.

KIVRIM

Vücut kıvrımları, aranılan önemli fiziksel özellikler arasında yer alır. İnce bir bel erkeklerin neredeyse ilk dikkatini çeken özellikler arasındadır.

GÖZ KONTAĞI

Bakışlarınızla göz kontağı kurabildiğinizde erkekleri yüksek oranda etkilemiş oluyorsunuz. Onunla ilgilendiğinizi anlatmanın önemli yollarından biri de budur. Göz temasını kaybetmeyin.Bir bakış her şeyi anlatabilir..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>