Anasayfa » İlişkiler&Cinsellik » Aşk » KADINLAR NEDEN OLMAYACAK ERKEKLERE AŞIK OLURLAR

KADINLAR NEDEN OLMAYACAK ERKEKLERE AŞIK OLURLAR

KADINLAR NEDEN KÖTÜ ÇOCUK SEVER ??

Bayanlar, genelde “KÖTÜ ÇOCUK “olarak tabir edilen erkeklere aşık olurlar. Bu kötü çocuklar  yakışıklı ve çekicidirler.Fakat kadınlar için her zaman bu ilişkilerin sonu hüzünle biter. Çünkü bu kötü çocuk  tipli erkekler cazibelerin farkındadır. Hayatlarına giren kadınların bir önemi yoktur onlar için.Çünkü kötü çocuk olarak tabir edilen erkekler yüksek egoları ve  “elimi sallasam ellisi ” felsefesine sahip oldukları için hayatındaki kadınlara kıymet vermezler.Kadınların bu kötü çocuklara aşık olmaların bir çok sebebi vardır.

Kadınları KÖTÜ ÇOCUK olarak tabir edilen erkeklere aşık olmalarının sebepleri:

Saf karizma olmaları , kadınlara kötü davranan bu adamlar bayanları etkilemek için ne yapmaları gerektiğini çok iyi bilirler. Bayanlar ise onların  söyledikleri sözlerden ve samimi davranışlarından etkilenirler.

Vakit ayırmamaları, nedense bu adamların bayanlara vakit  ayırmıyorlar fakat bayanlar ise bu vakit ayıramıyor olmalarından dolayı onları daha da çekici buluyorlar.
Çok iyi flört ediyorlar, kötü çocuk olarak tabir edilen bu erkekler bayanlarla çok iyi flört etmesini bilirler. Gün içerisinde atılan karışık mesajlar nedense bayanları heyecanlandırıyor ve onların gelmesini dört gözle bekliyorlar.

İnsanı zorluyorlar, bazı erkekler var ki eşinin veya sevgilisinin her dediğini yapan kar,soğuk veya yağmur demeden istediğimizi yapmak için uğraşıyorlar. Bazı kadınlar ise bu tiplerden sıkıldıkları için kötü çocuk olarak tabir edilen erkekler daha çekici geliyor. Çünkü bu kötü çocuklar bir bayanın isteklerini değil kendi istediklerini ön planda tutuyorlar.
İletişim iyi değildir
,bir erkek sürekli olarak sevgilisine ya da eşine mesaj atıyor veya arıyor ise bu bir noktadan sonra sıkar. Mesela attığı bir mesaja 20 saniye geçmeden cevap geldiğinde bunalır. Fakat kötü çocuk olarak tabi edilen bu erkekler ise gün bir mesajı ya atar ya da attığınız mesajı cevaplar. Kadınların doğaları,yapıları,hisleri ve düşündükleri o kadar farklıdır ki anlamak zordur. Tabi gerçek aşk ile karşı karşı gelene kadar bu kötü çocuk merakı devam eder..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>