Anasayfa » Eğlence » İŞTE BENİM STİLİM’İN 2.SEZON FİNALİ

İŞTE BENİM STİLİM’İN 2.SEZON FİNALİ

İŞTE BENİM STİLİM’DE SÜRPRİZLERLE DOLU FİNAL GECESİ

TV8’de yayınlanan İşte benim stilim 2. sezonu 3 nisan gecesi final bölümüyle ekrana geldi. İşte benim stilim 2. sezonunun birincisi kim oldu? İşte Benim Stilim’in ikinci sezonunda büyük ödülü kim aldı? İşte benim stilim 2. sezon birincisi ve finalle ilgili bilmek istedikleriniz haberimizde…

kdkddkdkd

TV8’in reyting rekorları kıran moda programı “İşte Benim Stilim” 3 Nisan Cuma gecesi final bölümüyle ekranlara geldi. İşte Benim Stilim’in finalinde birinciyi halk oylaması belirledi. Yarışmanın izleyicileri en stil kadını belirlemek amacıyla destekledikleri yarışmacıya SMS oylarıyla destek verdiler.

İşte benim stilim 2. sezon finalinde ilk elenen isim İlbige Uzun oldu. İlbige, jüriden en az oyu alan Nazlı Hamart’ın karşısına arkadaşlarının oylamasıyla getirildi. Jüri arasında yapılan seçimle İlbilge yarışmaya veda etti. İlbilgenin gidişinin ardından İşte Benim Stilim büyük finalde Nazlı Hamarat, Çiğdem Çelik, Zeynep Öztürk, Emel Özkızıltaş son 4’e kalan yarışmacılar oldu.

“İşte Benim Stilim Gala Gecesi” konuk jüri üyesi Bengü oldu. Bengü yorumlarıyla ve şarkılarıyla programa renk kattı. Bengü İşte Benim Stilim gala gecesinde en son ve birinden güzel şarkılarını seslendirdi.

SİNEM UMAŞ İŞTE BENİM STİLİM’İN YENİ YARIŞMACILARI ARASINDA YER ALIYOR

İşte Benim Stilim final gecesinde Sinem Umaş adı öne çıktı. Kaynana Semra ile adını duyuran Sinem Umaş zayıflamış ve yepyeni bir görünüme bürünmüş şekilde İşte Benim Stilim yeni yarışmacılarının arasında yer aldı. Yeni yarışmacılar içinde Azerbaycan ‘dan dereceli bir güzel , bir İranlı yarışmacı ve Almanya ‘dan gelen bir gurbetçi kızı da yer alıyor.

kfkd

Gece sonuna gelindiğinde İşte benim Stilim’in 2. sezonunun birincisi SMS oylarıyla Emel Özkızıltaş oldu.

 

BÜŞRA İLASLAN BOZ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>