Anasayfa » Güzellik » İNCE TELLİ SAÇ BAKIMI
İNCE TELLİ SAÇ BAKIMI

İNCE TELLİ SAÇ BAKIMI

İNCE TELLİ SAÇ BAKIMI

NASIL YAPILMALIDIR ?

Bir bayanın en önem verdiği şey saçlarıdır. Saçların bakımı ise saçın tipine ,boyuna,boyalı olup olmamasına göre değişkenlik gösterir. Peki ya “İnce telli saçların bakımı nasıl olmalıdır ” sorusuna gelirsek cevabını öğreneceksiniz.İnce telli saçlarınız varsa ve saçlarınız sönük cansız görünüyorsa veya şekillendirdiğiniz zaman akşamı göremeden bozuluyorsa işte nasıl hacimli ve canlı saçlara sahip olabileceğinizin cevabı:

İnce Telli Saçlarınızı Kalınlaştıran Formül

Malzemeler

  • 1 çay bardağı su
  • 1 yemek kaşığı toz tarçını

bir cezve içine alıp kaynatıyoruz. Ateşten alıp biraz soğuması için bekliyoruz. Soğuduktan sonra içine 1 yemek kaşığı süzme bal ekleyip karıştırın.Hazırladığınız bu şifalı karışımı şampuanınıza ekleyin. Her saçınızı yıkamanızda bu ballı ve tarçınlı şampuanı kullanın. Fakat dikkat etmeniz gereken tek nokta şampuanı kullanmadan önce iyice çalkalayın ve öyle kullanın. Şampuanı 2 dakika saçınızda beklettikten sonra yıkayın. Bu şekilde saçlarınızı kökten uça kadar besleyecek ve bakım yapacaktır.

Şunu da unutmayın ince telli saçlar için doğru şampuan kullanmalısınız. Menekşe, bal, ısırgan otu, çam terebentin gibi saç sağlığı için faydalı bitkileri içeren şampuanlar, ince telli saçlarınızın ihtiyaç duyduğu bakımı yapmanızı sağlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>