Anasayfa » İlişkiler&Cinsellik » Aşk » İLK BULUŞMADA ERKEĞİ ETKİLEMENİN PÜF NOKTALARI

İLK BULUŞMADA ERKEĞİ ETKİLEMENİN PÜF NOKTALARI

İLK BULUŞMADA ERKEĞİ ETKİLEMENİN YOLLARI

1.KENDİNİZ OLUN

Her zaman her konuda kendiniz olmak önemlidir.Çünkü ilişkinizin ilerleyen aşamalarında ister istemez gerçek beni göstereceksiniz.Onun için ilk buluşmada olduğunuz gibi görünün ve sizi bu şekilde sevmesine izin verin. Emin olun erkekler yapmacık kızlardan değil doğal kızlardan hoşlanır. İlk buluşmada erkeği etkilemenin kesin yoludur.

2.KENDİNİZE GÜVENİN

Özgüven hemen her konuda göstermeniz gereken bir olaydır.Karşınızdaki erkeğe kendinize güvendiğinizi hissettirin.Fakat özgüven ile ukalalık arasındaki o ince çizgiye dikkat edin.Özgüveni aşırıya kaçırıp karşınızdaki erkeğin sizi ukala biri olarak tanımasını istemezsiniz. Ayrıca kendinize güvenmek burun büyüklüğü, ukalalık demek değildir. Hatta tam tersi özgüven tevazudur.

3.HER İNSAN BİR DEĞERDİR

Belki ilk buluşmada hayallerinizdeki yakışıklı prens ile karşılaşmamış olabilirsiniz. Aradığınız kişinin o olmadığını bir kahve bitiminde anlamış da olabilirsiniz. Hemen umudunuzu kaybedip, ilişkilerden vazgeçmeyin. Mutlaka karşınıza aklınıza yatan birileri çıkacaktır.Gerçek aşkınızı aramaya devam edin. Fakat tanıştığınız kişiyi de bir anda harcamak bu kadar kolay olmamalı. Belki aklınızdaki sevgili olmayabilir.Ama hayatınızda size değer veren bir dostunuz olarak kalmasına izin verin.

4.POZİTİF DÜŞÜNÜN

İlk buluşmanızda  sizi mutsuz eden veya tadınızı kaçırabilecek konulardan konuşmayın. Tartışma yaratabilecek durumlardan ve konuşmalardan uzak durun. Pozitif düşünün ve iyi şeylerin olacağını hayal edin. Karşınızdaki erkeğin bir kelimesi veya harekete ile eskide yaşamış olduğunuz bir olay canlanabilir. Fakat o anda öfkenizi hatırlayarak karşı taraftaki kişiyi kırabilirsiniz. O anda sakinleşmeyi ve olumlu düşünceler kurmaya çalışın.

5- ALTINCI HİSSİNİZE GÜVENİN

Hayatınızdaki o dönem duygusal boşluk dönemi içindeyseniz, karşınıza çıkan ilk insana kapılıp gitme ihtimaliniz olduğunu unutmayın. Sakin olun ve içsesinizi dinleyin. Emin olun ki o size doğruyu söyleyecektir. Genel olarak insan bazen içinde bulunduğu durum yüzünden, yaşadıklarını ya da  karşılaştığı insanları doğru değerlendirmekte zorlanabilir.Bu durumda ise altıncı hissinize içgüdülerinize güvenin. O sesi dinleyin.Eğer sizi rahatsız eden bir durum hissediyor ama bunun adını koyamıyorsanız bilin ki dikkat etmeniz gereken bir durum söz konusudur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>