Anasayfa » Kadınca » Evlilik ve Düğün Hazırlıkları » İLGİNÇ EVLİLİK TEKLİFLERİ

İLGİNÇ EVLİLİK TEKLİFLERİ

Ona bir kupa hediye edin. Fakat basit bir kupa değil. İçine “BENİMLE EVLENİR MİSİN GÜZEL KADIN” yazdırın sıcak bir kahve içtikten sonra içine bakmasını isteyin gördüğünde gözlerine inanamayacak.

kupa içinde evlilik

Sevimli hayvanlardan yardım almayı deneyebilirsiniz. Tatlı bir köpek hediye alın ve köpeğin boynuna benimle evlenir misin yazın. İki sürpriz yan yana. Bunu sevecektir.

dünyanın-en-ilginç-evlenme-teklifleri-

Romantik bir akşam için evinizi mumlar ve kırmızı güller ile süsleyin. Gecenin sonunda beklediği soruyu sorun.

romantik akşam yemeği

Sevdiğiniz kadını şaşırtın, bir hafta sonu birlikte dalışa gidin ve ansızın “benimle evlenir misin ?” deyin. Emin olun bu hoşuna gidecektir.

evlilik teklifii

Yaz sezonun açılmasıyla tüm çiftlerin kumsallara kendini atmışken, sizde kumlar güzel bir evlilik teklifi hazırlamak için çalışmaya başlayın. Bu uğraşlarınız onu mutlu edecektir.

surpriz-evlilik-teklifi

Birlikte bir Çin lokantasına gidin ve bir şans kurabiyesi almasını isteyin. Tabi önceden hazırladığınız şans kurabiyesinin içine yüzüğü saklamayı unutmayın.

evlilik-teklif

Akşam üstü birlikte sinemaya gidin. Ama bu sefer filmin sonunu siz belirleyin. Sevdiği filmi izledikten sonra o kadar kişinin içerisinde sizin fotoğrafınız ve evlilik teklifiniz yansısın perdeye..

sinemada_evlenme_teklifi5

Onun sevdiği küçük bir kekin kremasının üstüne düzgünce yüzüğü yerleştirin ve küçük bir paket içerisinde ona verin. Bakalım ne çıkacak.

Evlenme-Teklifi-4

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>