Anasayfa » Astroloji ve Rüya » İKİZLER BURCU MAYIS AYI YORUMU

İKİZLER BURCU MAYIS AYI YORUMU

İKİZLER BURCU MAYIS AYI 2015 YORUMU

İkizler Burcu Ayı Mayıs 2015 İş

Sevgili İkizler, Mayıs 2015’in birinci haftasından sonra Mars’ın güçlü etkisini fazlaca hissedeceksiniz. Bu durum, kariyer ve sosyal bakımdan sizi destekliyor olacak. İstekleriniz konusunda gücünüzü ve içinizdeki azminizi birleştirmelisiniz. Enerjinizi yoğunlaştırdığınız sürece, istediğiniz yerlere ulaşabilirsiniz. Mayıs ayı süresince güzel gelirler elde edeceksiniz. Karşınıza çıkan güzel gelişmeler sizi çok fazla sevindirecektir. Mayıs 2015’te, kazanacağınız paraları yeni projelerin ilk adımı için kullanabilirsiniz. İşbirliği yaptığınız kişiler ile adım atmak isteyecek ve gelişmeler sonucunda memnun kalacaksınız. Sizinle hemfikir olan kişilerle birlikte olmak isteyecek, onlarla birlikte iş yapacaksınız. İşinizde yükselmek ve başarıya ulaşmak istiyorsanız, denemekten korkmayın. Karşınıza çıkacak fırsatları kaçırmak, sonradan çok pişman olmanıza sebep olabilir. Yine de dikkatli olmayı asla gözardı etmeyin. Mayıs ayı içinde çok fazla seyahat edebilirsiniz. İşinizle ilgili güzel ilişkiler kurabilirsiniz. Fikirleriniz ve aldığınız kararlar birbiriyle uyumlu olmalı. Yaşamınızın geri kalanında rahat etmek istiyorsanız, yerinizde saymaktansa önemli adımlar atmalısınız. Risklerden olabildiği kadar uzak durmalı fakat size kesinlikle kazanç sağlayacak fırsatları da görmezden gelmemelisiniz.

İkizler Burcu Mayıs Ayı 2015 Aşk

Sevgili İkizler, Mayıs ayının ilk haftasından sonra aşk hayatınız fazlasıyla ön plana çıkacak. Merkür ve Mars, özellikle iş hayatınızda yakınlaşmalar yaşanmasına sebep olabilir. İletişim seviyeniz yüksek seviyelerde ve bu da aşk için önemli bir durum. Hayat pencerenizde size güzel gelen her türlü aşk şansını değerlendirmek isteyeceksiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta ise, istekleriniz konusunda kontrolü kaçırmamanız. Mayıs ayının ilk günlerinden sonra düşüncelerinizde değişiklik söz konusu olabilir. Kişisel olarak kendinizi daha çok geliştirmek isteyecek ve sosyal bakımdan size keyif veren ortamlarda bulunmak isteyeceksiniz. Ne olursa olsun, tercihler konusunda aşırıya kaçmayın. Özgüveniniz artacak ve sizi rahatlatacak birlikteliklere başlamak isteyeceksiniz. Mayıs 2015’te, aşk açısından güzel fırsatlarınız olacak ve bu durum bekar olan İkizler için hoş bir gelişme anlamına gelmekte.

İkizler Burcu Mayıs Ayı 2015 Sağlık

Sevgili İkizler, Mayıs 2015’te sağlığınız konusunda herhangi bir sorun gözükmüyor fakat siz yinede dikkatli olmalısınız. Yaşamınızın her kısmında yoğunluk hakim ve bu durum stresli olmanıza sebep olabilir. Aşırı yağlı ve tuzlu besinlerden uzak durmalısınız. Ayrıca daha önceden sağlık problemi yaşadıysanız, bu dönem içerisinde tekrar kontrol ettirmelisiniz. Mayıs ayı içerisinde başınızı korumalı, dikkatsiz davranışlar sergilememelisiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>