Anasayfa » Astroloji ve Rüya » İKİZLER BURCU 2015 YILLIK YORUMU

İKİZLER BURCU 2015 YILLIK YORUMU

İkizler Burcu Temmuz 2015 İş

Sevgili İkizler Burcu, Temmuz 2015’te maddi yönden fazlasıyla rahat geçecek bir dönemdesin. İş söz konusu olduğunda açıkgözlü ve içinizde büyük bir mutluluk var.İşinize fazlasıyla önem verecek ve aile ile arkadaşlarınıza pek zaman ayıramayacaksınız. Yeni işlere girişebilir ve atmak istediğiniz büyük adımları atabilirsiniz. Bu  süreç içinde hedeflerinize biraz daha yaklaşacaksınız. Temmuz 2015 de mesleğinizdeki başarınızı geliştirmek ve artırmak için karşınıza çok fazla fırsat çıkacaktır.Tehlikeli işler yapacaksınız ve doğrusunu söylemek gerekirse size yakıştığını söylemem gerekiyor.Yapacağınız her girişim de başarıyı yakalayabilirsiniz. Amaçlarınız doğrultusunda istediklerinizde değişebilir. İşiniz konusunda önemli kararlar alabilirsiniz. Temmuz ayı içerisinde kendinizi zaman zaman denetleme ihtiyacı duyacaksınız. Bazılarınız bu süreç içerisinde çok ciddi mesafeler kat edebilir. Çalışkan olduğunuz kadar disipline de önem veriyorsunuz. Başarının hızlı bir şekilde karşınıza çıkmasını bekleyin.Bu gelen başarı belki geç gelecektir ama şundan emin olun gelen başarı kalıcı olacaktır.Temmuz ayı boyunca kendinize olan güveniniz artacak ve bu durum işlerinize yansıyacaktır.

İkizler Burcu Temmuz 2015 Aşk

Sevgili İkizler burcu, Temmuz 2015’te

aşkı içinizde hissedecek ve içiniz kıpır kıpır olacaktır.Etrafınızda olan karşı cinsle aranızda özel bağlar oluşacak.Bu süreç içerisinde karşılaştığınız yeni kişilerden fazlasıyla etkileneceksiniz. Hazırlayacağınız bu yeni birliktelik hayatınızda önemli bir yer tutacak.Temmuz ayı içerisin de aşk hayatınıza fazla odaklanmanız olanaklı fakat bazılarınız aile ve arkadaşları ile olan ilişkilerini aksatabilir. İlginç birliktelikler yaşayabilir ve bu sizin için farklı deneyimler olabilir. Bazılarınızsın ise duygusal istekleri artabilir. Hazırladığınız birliktelik de duygusallığın hakım ve daim olmasını isteyebilirsiniz. Birlikte olacağınız kişinin güçlü ve dikkat çekici biri olmasını istiyorsunuz.Temmuz 2015 de aşk sizi keyifli biri haline getirecektir. Temmuz ayı özellikle evli olan ikizler burcu için çok önemlidir. Ev yaşantınızı farklı açılardan gözlemleyebilirsiniz. Daha mantıklı hareket edeceksiniz. Bu süreç içerisinde eşinizi ihmal edebilir ve iş hayatınıza önem verebilirsiniz.Bu nedenle aranızda ufak tartışmalar veya kavgalar yaşanabilir.

İkizler Burcu Temmuz 2015 Sağlık

Sevgili İkizler burcu, Temmuz 2015’te

sağlığınız olduğunca iyi durumda. Venüs’te bu açıdan sizi olumlu etkiliyor. Fakat , iskelet sisteminize dikkat  göstermelisiniz. Kendini mutlu edecek hobilere yönelebilir ve kendini rahatlatabilirsiniz. Fiziksel olarak fazla aşırıya kaçmadan spor yapabilirsiniz.Gergin ve sinirli olmamaya çalışın.Bunlara uyduğunuz sürece sağlığınız iyi olacaktır. Fakat bu dönem içerisinde ayak ve el bilekleriniz fazlasıyla hassas olacak, dikkatli olmalısınız. Ve fazla ayakta durmamanız sizin için daha iyi olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>