Anasayfa » Eğlence » HIZLI VE ÖFKELİ 7

HIZLI VE ÖFKELİ 7

hizli-ve-ofkeli-7-9887765542013’ün Eylül ayında çekimlerine başlanan filmin akıbeti, başrol oyuncusu Paul Walker’ın ölümünün ardından belirsizliğe girmişti. İlk başta 11 Temmuz 2014 olarak düşünülen vizyon tarihi, sonrasında 10 Nisan 2015, en son olarak da 3 Nisan 2015 olarak değiştirildi. Filmin çekimlerine devam edileceği açıklandı ve 31 Mart 2014’te filmin çekimlerine yeniden başlandı. Paul Walker’ın çekemediği sahneler için 4 ayrı dublör kullanılacağı ve yüzünün gözükeceği yerlerde CGI tekniğine başvurulacağı belirtilmişti.

Tüm talihsizliklere rağmen kaldığı yerden devam eden Fast & Furious serisinin 2014 yılında yapımı tamamlanan son filminde aksiyon devam ediyor. Yeni isimlerle karşılaştığımız bu seride son yaşanan olayların ardından Jason Statham tarafından canlandırılan Deckard Shaw karakterinin intikam mücadelesine tanık oluyoruz.

Filmin yönetmenliğini sürpriz bir isim olarak James Wan yaptı. Genç yönetmen daha önce de Saw ve Insidious gibi önemli filmlere imza atmıştı.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>