Anasayfa » Eğlence » HARRY POTTER JR GELİYOR
HARRY  POTTER JR GELİYOR

HARRY POTTER JR GELİYOR

HARRY  POTTER JR 

1986 yapımı Troll filminin devamı olarak düşünülen “Troll: The Rise of Harry Potter Jr” filmi için resmi onay geldi. Harry Potter isimli bir gencin bir cadıyla güçlerini birleştirerek dünyayı troll bir büyücüye karşı korumaya çalışmasını işleyen yapımın devam filminde kimin Potter’ı canlandıracağı henüz bilinmiyor.

Film için düşünülen ismin JK Rowling’in sevilen serisi Harry Potter’a olan benzerliğiyle ilgili kaygılanan film yapımcıları isme dair açıklama yapmak mecburiyetinde kaldı. “Troll: The Rise of Harry Potter Jr” isminin bilinçli bir gönderme barındırmadığını açıklayan yetkililer, “İsim hiçbir şekilde JK Rowling’in roman serisiyle ya da Warner Bros’un film serisiyle bağlantılı, göndermeli veya ilgili değildir. Filmdeki Harry Potter karakteri hiçbir şekilde JK Rowling’in yarattığı hayali karakterle bağlantılı değil. Harry Potter Junior ve ailesi 1986 yapımı ‘Troll’ filminin karakterleriydiler ve Rowling’in ilk Harry Potter kitabının basılmasından 11 yıl önce yaratıldılar” diye belirtti.

Oscar ödüllü oyuncu Patricia Arquette’in cadıyı seslendireceği yeni yapımda Harry Potter Junior karakterini çocuk oyuncu Baxter Bartlett üstlenecek. Film 2017 yılında vizyona girecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>