Anasayfa » İlişkiler&Cinsellik » Aşk » HALA BEKAR OLMANIZIN NEDENİ NEDİR ?

HALA BEKAR OLMANIZIN NEDENİ NEDİR ?

HALA BEKAR MISINIZ ?

Artık sizde uzun bir ilişki ya da bir evlilik istiyorsunuz. Ama hala neden bulamadığınız düşünüyorsanız yazımızı okumalısınız.

  1. Eğer Gerçek Aşkı Asla Bulamayacağınızı Düşünüyorsanız, Bulamazsınız:

Gerçek aşkı bulamayacağınızı inandırdıysanız kendinizi asla uzun bir ilişkiniz olmaz. Belki de siz oturup evde karalar bağlarken ve aşkın gelip sizi bulmasını beklerken, belki de o yanınızdan geçip gitti bile. Hayatınızın aşkını bulmayı saplantı haline getirmeyin ve açık fikirli olun. Bir erkeğe saplanıp, onu sevebileceğiniz biri haline getirmeye çalışmayın.Bunun yerine  sevdiğiniz gibi olan başka bir erkek bulun, yani hayallerinizdeki erkeği.

  1. Kötü Çocuk Tutkusundan Kurtulun

Genellikle kadınlar asi ve bağlanmayı sevmeyen erkeklerden hoşlandığı bir sır değil. Çoğu kadın kendini üzen ve onunla az ilgilenen erkeği daha çekici bulur.Ve genellikle o tip çocuklara aşık olurlar. Fakat sağlam bir ilişkiniz olmasını istiyorsanız, bu tutkudan kurtulmalısınız. Size iyi davranan, sizi seven erkekleri değerlendirmeye alın.İşte o zaman göreceksiniz ki  bu sizi daha mutlu edecek.

  1. AşkErkeğinizi Kendinize Bağlamanız Demek Değildir:

İlişkilerde kadınların yaptıkları büyük hatalardan biri ise erkeği kendilerine bağlamak istemeleridir. Bir erkekle beraber olduklarında, sevgililerinin ya da eşlerinin boş olan her saniyesini kendileriyle geçirmesi gerektiğini düşünüyor. Erkek arkadaşı arkadaşlarıyla vakit geçirmek istediğinde veya evde oturup maç izlemek istediğinde de sorunlar çıkarıyor. Siz bu hataya düşmeyin, evlilik ve aşk eşinizin sizin dizinizin dibinde oturması demek değildir, onun da kendi hayatın olması gerektiğini bilin ve saygı gösterin. Aksi taktirde yine yalnız kalabilirsiniz.

  1. İnatçı Ve Israrcı Olmayın:

İnatçılık ve ısrarcı olmak bazen işe yarasada bazı durumlarda ters tepki verebilir. Özellikle haksızken haklı olduğunuzu iddia etmeyin. Tartışmalarınızda birbirinizi dinleyin ve kendi bildiğinizi okumayın. Mesela önemli bir şeyi ona söylemeyi unuttuğunuzda hatanızı kabullenin, üstüne gidip onu haksız duruma düşürmeye ya da yaptığınızın o kadar da büyük bir şey olmadığını kanıtlamaya çalışmayın. Bu kavgaların daha da uzamasına neden olacaktır. Özür dilemesini bilin, böylelikle her şey daha kolay tatlıya bağlanır. Her zaman özrü ondan bekleyemezsiniz.Şunu da unutmayın özür dilemek erdemliktir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>