Anasayfa » Astroloji ve Rüya » GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

20 Mart 2015 günlük burç yorumları…

KOÇ: Duygusal ilişkilerde kısır bir döngüde hapsolmak istemiyorsunuz. Partnerinizin sizden farklı düşünmesi, sizin enerjinizi kısıtlayabilir. Onun iyi niyetli savunmaları karşısında, kendinizi yetersiz hissetmeniz çok doğal. Bugün, dış görünüşünüzle ilgili değişimler söz konusu olabilir… Sosyal hayatınızda gerilimlerden uzak kalmaya çalışın.

BOĞA: Düşüncelerinizi değiştirmek istemiyorsunuz ve bunun için, çevresel çatışmalardan uzak kalamıyorsunuz. Bugün kişisel enerjinizden kaynaklanan bir yenilenme söz konusu olacaktır. Yeteneklerinizi geliştirip daha yaratıcı olduğunuz konularda kendinizi ispat etmek istemeniz, baskın duyguları da beraberinde getirecek.

İKİZLER: Çevrenizde destekleriyle sizin yanınızda olan kişilerin farklı sorunları da olabileceğini düşünmelisiniz. Bugün, olumsuz başlayan olayların sonradan istediğiniz alanda gelişimler göstereceğini görmek enerjinizi pozitif yönde etkileyecek, fikirlerinizden taviz vermeyişiniz, bazı kişilere ters gelebilir. Kararsızlık yaşamaktan korkmamalısınız.

YENGEÇ: Ay’ın Balık burcundaki gezintisi, sizi güçlü ve sosyal yaşantınızı olumlu etkiliyor. Partnerinizle aranızda kişisel bağ daha güçlü bir hale gelirken, ilişkinizle ilgili olumlu gelişmeler gündeme gelecek. Onunla aynı düşünceleri hissetmenize rağmen, birbirinize anlatım şeklinizi çok farklı oluyor ve bu beraberliğinizi cazip hale getiriyor.

ASLAN: Hedefleriniz konusunda gerçekleşecek değişimler yüzünden zaman kaybına uğramak istemiyorsanız, bugün temkinli hareket etmeniz gerekecek. Venüs tepe evinizde ilerlerken, yaratıcılığınızı kullanmanız için fırsatlar sunuyor, fakat odaklaşma konusunda da sizi uyarıyor. Maddi konularda hiç kimseden etkilenmek istemiyorsanız, bazı ayrıntıları görmezlikten gelmeniz gerekiyor…

BAŞAK: Gizliliklerin cazibesine dayanamayacağınız bir gün olacak. İsteklerinizdeki artışları regüle etmeyi başarmanız gerekiyor. Girişimlerinizi sezgisel yeteneklerinizle şekillendiriyorsunuz. İnatçı tavırlarınızdan çevreniz olumsuz etkileniyorlar. Fakat , hiç kimsenin cesaret edemeyeceği işleri başarmaya çalışmanızı da takdir ediyorlar.

TERAZİ: Bugün, partnerinizin duygusal konuşmalarının etkisi altında kalabilirsiniz. Onun hayal dünyası oldukça geniş ve sizi de kendi dairesinin içine almak isteyecek. Yaratıcı yönlerinden etkileniyorsunuz fakat, kişiliğiniz konusunda kimseye taviz vermek istemiyor ve özel ilişkilerinize dahi bu özelliğinizi yansıtıyorsunuz.

AKREP: Birlikte çalıştığınız insanlarla güç birliği içinde olacaksınız. Yönetici ruhunuzun şahlandığı bir gün. Farklı kişiliğinizin ön plana çıkması ile düşüncelerinizi istediğiniz gibi paylaşacaksınız.Bugün sosyal hayatınızın olumlu yönlerini baskın bir kişilikle sergilerken, isteklerinizde aşırıya kaçmayın.

YAY: Hedeflerinize yaklaşırken sezgilerinize güveniyorsunuz. Atılımlar için kendinize belirli alanlar seçmelisiniz. Bugün öfkenizi denetlemeniz, enerjinizi yeni konulara saklamanız gerekecek. Eşyalarınızı yenileme konusunda yaratıcılığınızı kullanacaksınız. Annenizle ilgili konular gündeme gelecek. Duygusal bağlarınız güçlenecek.

OĞLAK: Venüs kombinasyon burcunuz Boğa’da ilerlerken, enerjinizi daha da alevlendiriyor. Bugün zevkli yolculuk planları yapmak için çok uygun bir gün. Yurt dışı ile ilgili olayların gündem kazanması sizin farklı kulvarlarda boy göstereceğinizi müjdeliyor. Bazı olayların aktif şekilde içinde olacak ve sezgilerinizin sizi yanıltmadığını göreceksiniz.

KOVA: Kişisel ilişkilerinizde yaşadığınız yoğunluk partnerinizi olumlu etkiliyor. Onula aranızda oluşturduğunuz ortak frekans sayesinde, bazı yeniliklere ve güç gösterilerine hazır olacaksınız. Kardeşler arası paylaşım ve ortak iletişim konuların gündem kazanacak ve günlük yaşam rutininizde esnemeler söz konusu olacaktır.

BALIK: Yoğun çalışmalarınızın size sağlayacağı avantajlar konusunda kuruntularınızı yenmelisiniz. Kendinizden başkalarına güvenmiyor olmanız herkesten daha fazla yorulmanıza neden oluyor. Bugün, içinizden geldiği gibi hareket etmekle, bir çok sorunun üstesinden kolay bir şekilde geleceksiniz. Çevreniz sizi etkilemeye çalışacak.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>