Anasayfa » Astroloji ve Rüya » GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (9 NİSAN)

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (9 NİSAN)

9 NİSAN 2015 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

burçların genel özellikleri

 

KOÇ: Aşırılıklara açık bir gün. Sizden çok fazla istek veya talebi olan kişiler olabilir. Değişiklik yapılması gereken şeyler olabilir. Değişimden korkmayın. Sabırlı olmanız ve daha fazla çalışmanız durumunda amaçlarınıza ulaşabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Her ne kadar sabah saatlerinde ufak tefek sözel tartışmalara açık olsak da, yaratıcı ve yeni fikirler ve koşullar, yenilenmeyi hızlandırıyor. Merkür Uranüs kavuşumu(ani açıklamalarla karşı tarafı şaşkınlığa uğratmamak kaydıyla!) ve doğru harekete geçen Jüpiter nedeniyle, aniden ortaya çıkan parlak fikirler hemen her konuda müthiş bir ilerleme sağlayabilecekmişiz gibi hissetmemize neden olabilir.

BOĞA: Kuvvetli ve güvenilir yapınız takdir edilecek, ama bu uğurda başkaları için bedel ödemeniz veya harcama yapmanız gerekmiyor. Fazla gurur nedeniyle yüksek bedeller ödeyebilirsiniz. Romantik planlar söz konusu olabilir, ama imajınızı korumalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Her ne kadar sabah saatlerinde ufak tefek sözel tartışmalara açık olsak da, yaratıcı ve yeni fikirler ve koşullar, yenilenmeyi hızlandırıyor.

İKİZLER: Bazı eleştiriler nedeniyle iş hayatınızla veya günlük yaşamınızla ilgili bir ilişkiniz zarar görebilir. Fikir farklılıklarına değil, yapılması gerekenlere odaklanmak daha doğru olur. Bazen değişiklik yapılması faydalı olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Her ne kadar sabah saatlerinde ufak tefek sözel tartışmalara açık olsak da, yaratıcı ve yeni fikirler ve koşullar, yenilenmeyi hızlandırıyor.

YENGEÇ: Yaratıcılık gerektiren bir plan ya da proje düşündüğünüzden daha iyi bir hal alabilir. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var. Duygularınızı açıkça göstermenin faydasını görebilirsiniz.

ASLAN: Tutamayacağınız sözler vermeniz durumunda, ev de size ters düşen kişilerle karşılaşabilirsiniz. Planlarınızı ilgilendiren konularda duygusal tartışmalara girmekten kaçınmalısınız. Bir seyahat ya da sosyal bir etkinlik hayata bakışınızı değiştirebilir.

BAŞAK: Yapacağınız araştırmalar, katılacağınız konferanslar veya tecrübeli kişilere soracağınız sorular sonrasında değerli bilgiler edinebilirsiniz. Sizi ilgilendiren kişilerin dikkatini çekebileceğiniz günlerdesiniz. Romantik açıdan güzel veya bağlayıcı sözlerin verilebileceği günler. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Her ne kadar sabah saatlerinde ufak tefek sözel tartışmalara açık olsak da, yaratıcı ve yeni fikirler ve koşullar, yenilenmeyi hızlandırıyor.

TERAZİ: Lüks tüketime açık gün. Harcamalarınızı kontrol etmemeniz durumunda maddi problemler söz konusu olabilir. Bazı kişileri farklı bir gözle görmeye başlayabilirsiniz.

AKREP: Duygularınızı paylaşmak isteyebilirsiniz. Birlikte daha fazla zaman geçirmek istediğiniz kişilerle sırlarınızı veya ilgi alanlarınızı paylaşmadan önce daha özgün bir yaklaşım geliştirebilirsiniz.

YAY: Bazı konularda harekete geçmeden veya tepki vermeden önce daha fazla soru sormanız gerekiyor. Olayları zamana yaymalı ve en iyi sonuçları alabilmek için herkesi çok iyi dinlemelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Her ne kadar sabah saatlerinde ufak tefek sözel tartışmalara açık olsak da, yaratıcı ve yeni fikirler ve koşullar, yenilenmeyi hızlandırıyor.

OĞLAK: İstikrarsız ve ne yaptığı belli olmayan bir tipleme çizen kişilerden uzak durmalısınız. Evinize, ailenize ve güvenebileceğiniz kişilere odaklanın.Romantik planlar daha istikrarlı bir geleceğin ilk adımları olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Her ne kadar sabah saatlerinde ufak tefek sözel tartışmalara açık olsak da, yaratıcı ve yeni fikirler ve koşullar, yenilenmeyi hızlandırıyor.

KOVA: İşinizle ilgili yoğunluk artıyor ve idealleriniz bugün sizin için daha önemli olacaktır.İş konusunda karşınıza çıkacak bir fırsatı yeterince değerlendiremeye bilirsiniz. Oldukça enerjiksiniz ancak bu enerjinizi olumsuz kullanabilirsiniz. Özellikle planda olmayan işlerle ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Karşınıza çıkacak sorunlar sandığınız kadar büyük olmayacaktır ancak sizin planlarınıza uymayacağından rahatsızlık duyabilirsiniz. Yeni girişimlerinizde dikkatli olmalısınız.

BALIK: Mevcut durumunuzu tekrar gözden geçirmelisiniz. Belli görüşmeler, planlar, projeler, randevular ya da maddi planlamalar esnasında daha yaratıcı ve yenilikçi olmanız durumunda maddi açıdan kazançlı çıkabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>