Anasayfa » Astroloji ve Rüya » GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (8 NİSAN)

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (8 NİSAN)

8 NİSAN 2015 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

burçların genel özellikleri

KOÇ
İŞ: Enerjinizin son derece mükemmel olduğu bir gündesiniz ve motivasyon çöküntüsüne dikkat etmelisiniz. AŞK: Birbirinizi anlama konusunda terslikler yaşamak istemiyorsanız, sabırlı davranışlar göstermelisiniz. SAĞLIK: Bugün çok fazla hızlı ve aceleci davranmakta ısrar ederseniz, küçük kazalar sizi bekliyor.

BOĞA
İŞ: Bugün paylaşıma daha çok ihtiyacınız var ve siz en kısa sürede, dostlarınızla bir araya gelmelisiniz. AŞK: Duygularınızla hareket ettiğiniz zaman kaybediyor ve çevrenize gereksiz bir şekilde çatıyorsunuz. SAĞLIK: Ani çıkışlar size göre değil.Hem üzülüyor hem de dostlarınızın kalbini kırıyorsunuz.

İKİZLER
İŞ: İşinizle ilgili sürekli araştırmalar peşinde olmanız bugün sakıncalı. Biraz daha beklemelisiniz.. AŞK: İstekleriniz de artış var. Her an har şey yapabilirsiniz. Geçici heveslere dikkat etmelisiniz. SAĞLIK: Gergin bir yapıya sahipsiniz ve küçük ayrıntılar üzerinde çok fazla oyalanıyorsunuz.

YENGEÇ
İŞ: Sabırsızlığınız sizin için iyi olmuyor. Bugün temkinli hareket etmek zorunda kalacaksınız. AŞK: Doğru zamanların doğru kişisi olduğunuzu ona hissettirmelisiniz. O, bazı şeylerin farkında. SAĞLIK: Çevre ilişkilerinde yaşadığınız dengesizlikler, özel yaşantınıza da yansıma yapıyor.

ASLAN
İŞ: Bugün bir çok işi bir arada yaparak her işin altından kolayca kalkıyorsunuz. Daha fazla açılmayın. AŞK: Çevreniz çok kalabalık ve bir çok göz üzerinizde. Partneriniz bu durumdan oldukça rahatsız. SAĞLIK: Kendinizle ilgili yenilikler yapmak için son derece uygun bir gün. Siz yine de temkinli olun.

BAŞAK
İŞ: Kuralların ön planda olduğu bir iş ortamında yaşamak için, sürekli kendinizi denetliyorsunuz. AŞK: Aşk sizinle çok farklı yaşanıyor ve siz hiç kimselerin bilmediği özel duygulara sahipsiniz. SAĞLIK: Çevrenizde yanlış anlaşılmaktan son derece rahatsız olduğunuz için, kendinizi sınırlıyorsunuz.

TERAZİ
İŞ: Bugün son derece olumlu yaklaşımlarınız sayesinde çevrenizle iletişim konusunda başarılı olacaksınız. AŞK: Dengelerinizin mükemmel olduğu bir gün içindesiniz ve siz duygu uyumuna önem veriyorsunuz. SAĞLIK: Önemli günlerin tercih ettiği kişisi haline geldiniz. Gece yorgunlukları sizi rahatsız edebilir.

AKREP
İŞ: Gözlemciliğinizin mükemmel olduğunu hiç kimseye ispat etmek zorunda değilsiniz biliyorsunuz.. AŞK: Onunla birlikteyken, daha farklı bir kişilik içinde oluyorsunuz. Bugün duygularınızı saklamayın SAĞLIK: Enerjik yapınıza rağmen küçük sorunlarınız için vitamin desteğine ihtiyacınız var.

YAY
İŞ: Yeni şeyler ilginizi çekiyor ve her zaman farklı bir şeyler ortaya çıkarmaktan mutlu oluyorsunuz. AŞK: İkinizin arasında sır olabilecek şeylerin, ulu orta konuşulmasından son derece rahatsız oluyorsunuz. SAĞLIK: Sebepsiz sıkıntılarınızın başlıca sebebi, hiçbir şeyin istediğiniz gibi olmamasından oluyor.

OĞLAK
İŞ: Kendi kurallarınızı hiçbir şekilde değiştirmekten yana değilsiniz. Çevreniz bu konuda size baskı yapabilir. AŞK: Çevrenizde başarınızın tartışılmaz olduğunu, partneriniz herkesten çok daha fazla takdir ediyor. SAĞLIK: Siz istediğiniz kadar olumlu düşünün. Çevrenizle bazı konularda daima ters düşeceksiniz.

KOVA
İŞ: Yakın çevrenizle istemediğiniz gereksiz tartışmalardan uzak kalmak sizin elinizde unutmayın. AŞK: Siz samimi ve doğal kişileri seviyorsunuz. Partnerinizin kişiliğine saygı göstermelisiniz SAĞLIK: Bugün her şeyi komik yönüyle ele alıyor ve çevrenizle adeta oyun oynuyorsunuz.

BALIK
İŞ: Çevre ilişkilerinde gereksiz tartışmalar canınızı sıkıyor ve hemen kabuğunuza çekiliyorsunuz. AŞK: Onun adına aldığınız kararlar aslında ikiniz için önemli adımlar ve ona bunu anlatmalısınız. SAĞLIK: Siz duygu insanısınız ve çevrenizde olumsuz gelişen her türlü olaylara karşı tepkilisiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>