Anasayfa » Astroloji ve Rüya » GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (5 NİSAN)

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (5 NİSAN)

5 NİSAN 2015 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ: Sevgili Akrep, bu aralarda aklınız iyi çalışıyor hemen her sorununuzu çözümleyecek yaratıcılık ve içgüdüye sahipsiniz. Bu ruh halinizle özellikle aşk yaşamınızda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda ve günlük hayatınızda farklılıklar arayışındaysanız zamanıdır. Tüm olanaklar karşınıza kendiliğinden gelecektir.

BOĞA: Sevgili Boğa, Jüpiter çok keyifli bir gün geçirmeni vaad etmekte. Aşkta yeni başlangıçlar mutlulukla aydınlanacak. Sevdiğiniz birinden alacağınız mutlu bir haberle kalbiniz sevinçle dolacaktır. Neşe ve sevincinizi yanınızdaki kişilerede aşılayacaksınız. Sevdiğiniz kişi bir isteğinizi yerine getirmeyi planlıyor.

İKİZLER: Sevgili İkizler, Ay ile  Merkür karesi kararsızlıklarınızın artacağını fısıldıyor. Seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. O halde seçim yapmazsınız. Sorun zamanla netleşir. Şimdi huzuru sağlamak için bütün gücünüzle gayret göstermenin zamanıdır. Sizi seven ve sizden biraz ilgi bekleyen biri var onunla ilgilenebilirsiniz.

YENGEÇ: Sevgili Yengeç, iş hayatınızda sizi parlak bir gün bekliyor. Aklınıza birbirinden güzel ve parlak fikirler gelebilir. Bunları ifade edecek isteğiniz de enerjiniz de yerinde. Mesleğinizi ve işinizi şu sıralarda değiştirmeye gerek var mı? Maddi yönden daha iyi olacaksınız yalnız konuşmalarınızda dikkatli olmalısınız.

ASLAN: Çevrenizde sizi destekleyen arkadaşlarınızın yardımıyla birçok organizasyon çalışmalar içinde olacaksınız. Yolculuklarla ilgili yapacağınız planlarınızı ertelemek isteyebilirsiniz. Enerjinizi ve gücünüzü ortaya koyacak büyük projelerin gündeme geleceğini bilmelisiniz. Hırslı yönlerinizi dengeli kullanırsanız, başarınız yükselecektir.

BAŞAK: Sevgili Başak, çalışma hayatınız keyfiniz ve neşeniz yoksa bile dört duvar arasına kapanıp kalmayınız. Başak burçları ürkek ve çekingendirler. Sosyal yaşamınızın canlanması size mutluluk verecektir. Davetleri kabul etmenizde hiç bir sorun olmaz. Eleştiri yaparken acımasız olmayınız. İntikam almak gibi bir duyguya kapılmaktan sakınmalısınız.

TERAZİ: Sevgili Terazi, bugün Mars’ın ve Venüs’ün olumlu etkilerini almaktasınız. O nedenle kendinize güveniniz tam. Her türlü sorunu çözümleyebilecek enerjiye sahipsiniz. Çevrenizdeki olaylar üzerinde hakimiyet kurabilirsiniz. Olumlu düşünce her zaman için çevrenizde olacaktır. Cazibenize cazibe katan Venüs popülaritenizi arttıracaktır.

AKREP: Sevgili Akrep, bu aralarda zihniniz iyi çalışıyor hemen her sorununuzu çözümleyecek yaratıcılık ve içgüdüye sahipsiniz. Bu ruh halinizle özellikle aşk hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş yaşamınızda ve günlük hayatınızda değişiklikler arayışındaysanız zamanıdır. Tüm olanaklar karşınıza kendiliğinden gelecektir.

YAY: Sevgili Yay, bugün özel yaşamınızda yardıma ihtiyacınız olabilir zira ayla Merkür’ün çift karakterli burçlardan aldığınız etkiyle kararsızlıkların en üst noktasında olabilirsiniz. Seçim yapmak bu kadar zor olmamıştı. İş arkadaşlarınız size karşı anlayışsız olsalar da siz onları hoşgörüyle karşılayın ve tartışmaya girmekten kaçınınız.

OĞLAK: Sevgili Oğlak, bugün çeşitli olanaklarla karşılaşabilirsiniz. Sahip olduğunuz olanakların çalışmalarınızın ürünü olduğunu kabul edebilirsiniz. İyi koşullar altında bir teklif alabilirsiniz. Reddetmek istemeyeceğiniz bu teklif sizi epeyce düşündürecek. Ne olursa olsun kararınız sizin için en doğrusu olacaktır. Aklınızı karıştırmasın.

KOVA: Sevgili Kova, Venüs’ün Kova burcundan İkizler’deki Ay’a yaptığı açı ile sevgi dünyanda olumlu gelişmeler olacak ve sen duygusallaşacaksın. Güzel sözler duyabilir duygularını en güzel biçimde açıklayabilirsin. Sevildiğinden sevdiğinden şüphen yok. Yalnız biriysen de duygusal yakınlık duyacağın biriyle karşılaşabilirsin.

BALIK: Sevgili Balık, Ay’ın Merkür ile uyumu yok ve çift karakterli burçlarda bulunmaktalar. Bu nedenle seçeneklerin çok ve karar vermekte zorlanmakta olabilirsin. Konuşmalar hoşuna gitmeyebilir ve haber kirliliği işleri içinden çıkılmaz hale getirebilir. Yalan dolan hareketinizin kararlarınızın merkezine girmesin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>