Anasayfa » Astroloji ve Rüya » GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (4 NİSAN)

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (4 NİSAN)

KOÇ: Sevgili Koç, iş hayatında bir farklılık planlayabilirsin. Girişimde bulunmaktan çekinme zira olumlu sonuçlanacak ancak en küçük ayrıntıyı bile gözden kaçırmamalısın. Bu şekilde başarıya ulaşacaksın. Sevgi ve arkadaşlık konularında da sevindirici gelişmeler oluyor. Çevrendekilerin öğütlerine kulak vermeyeceksin.

BOĞA: Sevgili Boğa, her işi ağırdan alıyorsun fakat parasal sorunlarını bir yoluna koymanın zamanı geldi. Gelecek günlerde bu konuda zorlanacak hatanı anlayacaksın. Diğer yandan halinden yakınmaya hiç hakkın yok. Kime karşı nasıl davranman gerektiğini çok iyi biliyorsun. Bu yüzden oyununu ya sağlam oyna ya da vazgeç.

İKİZLER: Sevgili İkizler, ay ikizler burcundan geçiyor. Kardeşlerle aranda anlaşmazlıklar çıkması mümkün. Ya küçük bir seyehate çıkacaksın ya da evle ilgili kararlar alacaksın. Yıldızlar çok uygun olanaklar hazırlıyor. Fakat o her zamanki kararsızlığını bırakman şart. Karşına çıkan problemlerde diplomatça davranmayı denemelisin.

YENGEÇ: Sevgili Yengeç, Jüpiter yengeç burcunda her konudaki iyimserliğin hala devam ediyor fakat bu huyunun seni yanıltmasına izin vermemelisin. Şans her zaman senden taraf olmayabilir. Çevrendekilere daha çok ilgi göstermelisin. Yoksa seni kibirli ve soğuk olarak nitelendirmeleri olasılığı çok fazla. Ekonomik durumuna özen göstermelisin.

ASLAN: Sevgili Aslan, ulaşmak istediğin hedefe gittikçe yakınlaşmaktasın. Bu nedenle şartları ve olayları fazla zorlamamalısın. Özel hayatında olaylar kendi halinde kalsın. Biraz da çevrenin söylediklerine kulak vermelisin. Dostlarının öğütlerine kulak asmayanlar düşmanlarını sevindirir. Gönül ilişkilerinde dikkatli olmalısın.

BAŞAK: Sevgili Başak, Ay ile Neptün uyumsuz işler sarpa sarabilir. İsteklerini gerçekleştirmek için çok paraya ihtiyacın olabilir. Yine de ürküp yapacaklarından vazgeçmen doğru olmaz. Cesaretin kırılmasın. Adımını atarken bu kadar çok düşünmene, enine boyuna tartmana  gerek yok. Bazen gözü pek olmak lazım. Fazla alıngan olmamaya çalışmalısın.

TERAZİ: Sevgili Terazi, neredeyse bütün arkadaşların sevdiklerin el ele vermiş senin için çalışıyorlar. Çevrendeki şom ağızlıların hayat tarzını eleştirmelerine aldırmamalısın . Kişilerin birbirlerini çekememelerini hoş karşılamalısın. Bu arada fazla romantik olmamaya çalışmalısın. Gerçekleri görmen ancak bu yolla mümkün olacak.

AKREP: Sevgili Akrep, geçmişi kapatıp yeni atılımlar yapman gerekecek. Böylesine sinmiş durmak hiç hoş değil. Dostlar arasında bazı anlaşmazlıklar olabilir. Açık sözlü olman gerekiyor. Yoksa dedikodu ve yersiz yorumlar yüzünden sorunların büyüyecektir. Hayatında bazı yenilikler düşünüyorsan acele etmeden yerine getireceksin.

YAY: Sevgili Yay, yeni tanışacağın insanlara çok dikkat etmelisin. Bunların arasında yaşamına etki edecek biri olabilir. Parasal yönden fazla açılmamalısın. Ayağını yorganına göre uzatmalısın. İş hayatındaki zorluğu yakında aşacaksın. Çalışma yaşamında biri seni engellemeyi düşlüyor acele etmeden kararını vermelisin.

OĞLAK: Sevgili Oğlak, Mars’ın sert etkisine rağmen şanslı biri diye nitelendirilmen yerinde bir değerlendirme. Çünkü neye el atsan sonu olumlu olmakta. İş yapma sanatını iyi biliyorsun. Çevrendeki sevgi halkası her geçen gün genişliyor. Hayallerini gerçekleştirmek istiyorsan harcamalarında tutumlu olmalısın. Yan uğraşılarından vazgeçebilirsin.

KOVA: Sevgili Kova, ikizler burcundan geçen ayın senin için iyi haberleri var. Bugünü en iyi biçimde değerlendirmelisin. Arkadaşlarından birinin senin yakınlığına dostluğuna ihtiyacı olabilir. Sevdiğinin her sözünden bir anlam çıkarmaya çabalama. Aşırı gerçekçiliğin seni pek çok şeyden alıkoymakta. Romantik ilişkiler kurmalısın.

BALIK: Sevgili Balık, çevrende konuşulanlar canını sıkmasın. Aile içi ilişkilerin eski sıcaklığına dönmesi için biraz zaman gerekiyor. Yanlış kişilere inanmaktan kaçınmalısın.. Sen romantik ve hassas olduğundan bu normal bir sonuç ümitsizliği bırakıp çevrene pozitif gözlerle bakmalısın. Arkadaşlarınla eğlenmeyi unutmamalısın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>