Anasayfa » Astroloji ve Rüya » GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (31 MART)

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (31 MART)

KOÇ: Sevgili Koç, haftanın ilk gününde ay koç burcunda  yaşamın beklenilmeyen olaylara gebe.  Oldukça hareketli günler geçirebilirsin. Rastlantılar aşk ya da duygusal yaşamını etkileyebilir. Ani kararlar almaktan kaçınmalısın. Eski dostlarının vereceği haberler senin için önemli olacaktır. Akrep burcundakilerle anlaşman kolay olacaktır.

BOĞA: Sevgili Boğa, çalışkan ve üretken biri olarak sen ayın bu son gününde önemli işlerini tamamlamış olacaksın ki bu sana büyük bir rahatlama getirecektir. Duygusal yaşamında sürprizlerle dolu bir devreye giriyorsun. Dedikodular yüzünden bazı kararlarından vazgeçmek durumunda kalabilirsin. Kısa bir seyahat yapabilirsin.

İKİZLER: Sevgili İkizler, sen değişken, anı anına uymayan ikizler burcusun. O halde duygularının tutsağı olmakta neyin nesi oluyor günün ikinci yarısında hoş süprizlere hazırlıklı olmalısın.  Yeni iş olanakları elde edebilirsin. Sevdiklerin sana her konuda anlayış gösteriyorlar eski arkadaşlarını ihmal etmemelisin. Sağlığın yerinde.

YENGEÇ: Sevgili Yengeç, biraz kızgın biraz kırgın gibisin. Sen istesen de  istemesen de gerçekler ortada duruyor. onları kabullenmek durumundasın. Ailen bazı konularda sana karşı çıkyor olabilir. Bir miktar para alabilirsin. Değerlendirmeye çalış.  Yalnız yengeçler duygusal yaşamın sürprizlere gebe her şeye hazır olmalısın.

ASLAN: Sevgili Aslan, çok hareketli bir devredesin. Tembellik yapmak gibi bir lükse sahip değilsin.  Her ne kadar ormanlar kralı gibi olsan da yeni kararlar almak durumunda kalabilirsin. Gönül işlerinde can sıkıcı olaylar gelişebilir. Aile büyüklerinin yapacakları önerileri dikkate almak durumundasın. Önemli haberler alacaksın.

BAŞAK: Sevgili Başak, yalnız yaşamadığın için bazı sosyal olaylardan etkilenmen normal. Sevdiklerin için  bazı fedakarlıklar yapmak durumunda kalabilirsin. Neptün ortalığı bulandırıyor. Beklenmeyen olaylar gelişebilir. Düşüncelerinde yanılabileceğini hesAba katmalısın. Akrep burcundakilerden sorun gelebilir. Dikkatli olmalısın.

TERAZİ: Sevgili Terazi, gökyüzünden bugün iyi haberler gelmese de sen neşeli ve iyi niyetli birisin. Yakınlarına karşı anlayışlı davranışların sürdüğü müddetçe duygusal yaşamında da ters giden bir şey olmayacak. Verdiğin sözleri hatırlamalısın. Küçük bir gezi mutluluk verecek. Beklediğin haber gecikebilir. Sinirlerini yıpratmamalısın.

AKREP: Sevgili Akrep, Merkür’ün olumlu etkisindesin. Kendini ifade ederken zorlanmayacaksın ve kolayca anlaşılacaksın. Yeni dostlar kazanman mümkün. Aşk hayatındaki düzensizliğin giderilmesi senin  tutumuna bağlı olabilir. Verdiğin sözlerden dönersen unut bunu. İş hayatın aşk hayatına göre daha olumlu gelişecek.

YAY: Sevgili Yay, Ay İLE Venüs’ün dostluğu senin işine yarayacak. Sen güven veren sıkı bir dostsun. O halde verdiğin sözleri bekletmeden tutman gerekiyor.  Yeni olanaklar elde edeceksin. Duygusal yaşamında farklı bir gelişme bekleme. Balık ve terazi burcundan güzel öneriler alabilirsin. Uyku düzenini korumalısın.

OĞLAK: Sevgili Oğlak, Ayın Koç burcunda oluşu sebebiyle canlanmalısın.  Üzerindeki uyuşukluğu derhal atmalı ve sürünmecedeki işlerini bitirmelisin. Duygusal yaşamındaki sorunları gidermek senin elinde. Beklenmedik ziyaretçiler gündelik yaşantını etkileyebilirler. Soğuk algınlıklarına karşı tedbirli olmalısın.

KOVA: Sevgili Kova, sen değer yargıları güçlü birisin. O halde dostlarına da dostluklarına da değer vermelisin. Düşünce ve duygularının seni yanıltabileceğini unutmamalısın. Venüs’ün burcunda olması ve ay ile anlaşması sonucunda gün beklenilenden daha güzel geçecek. Yeni ilişkiler kurabilirsin. Beslenmene dikkat etmelisin.

BALIK: Sevgili Balık, zihninde yaşamında karışık olabilir ve huzur arayışların devam edecek.  Bu nedenle  sakin  olacaksın. Duygusal yaşamında huzursuzluk yaratmamak için  fedakarlık yapman gerekiyor. Önemli işlerini  tamamlamalısın. Bazı kararları almakta güçlük çekebilirsin. Güvendiğin dostlara akıl danışabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>