Anasayfa » Astroloji ve Rüya » GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (30 MART)

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (30 MART)

KOÇ: Sevgili Koç, yeni düzenlemeler yapmak isteyebilirsiniz. Alacağınız para gelmeyebilir. Yine de gerginliğinizi çevrenize yansıtmamalı, ilişkilerinizde sakinliğinizi korumalı ve anlayışlı olmalısınız. Hafta sonuna doğru duygularınız coşabilir. Geleceğinizle ilgili yeni arayışlar içine girebilir ve yeni planlar yapabilirsiniz.

BOĞA: Sevgili Boğa, yeni fırsatlar ve anlaşmalar ayağınıza gelebilir. Hafta ortasında ayla satürn zıtlaşması var. Otorite sahibi kişilerle çatışmaktan kaçınmalısınız. Geçmişte başladığınız ancak yarım kalan ya da daha önce düşünülmüş fakat üzerinde çalışılmamış işlerinizi düzenleyebilirsiniz. Daha önce tanıdığınız fakat görüşmediğiniz kişilerle tekrar karşılaşabilirsiniz.

İKİZLER: Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

YENGEÇ: Sevgili Yengeç, beklentilerinizi sınırlamakta fayda var. Aslında gelişmenizi sağlayacak fırsatlar geliyor. Sosyal çevrede aktif rol almak hoşunuza gidebilir. Hafta ortasında alacağınız haberler beklentilerinize cevap vermese bile dikkatinizi dağıtacak. Farklı gruplara girmek, sözü geçen kişilerle karşılaşmak sizi memnun edecek. Hafta sonunda doğru etrafınızdaki kişilere şüpheci yaklaşabilirsiniz

ASLAN: Sevgili Aslan, hafta başında Satürn’ün soğukluğunu hissedebilir sevdiklerinizle aranıza mesafeler koyabilirsiniz… Ancak ilişkilerinizde uyumu korumaya çalışmalı ve sakinliğinizi muhafaza etmelisiniz. Salı günü sosyal çevrelerde aktif olmak, lüks yerlere gitmek ve pahalı şeyler almak isteyebilirsiniz. Bu yüzden harcamalarınız artabilir. Hafta sonunda kendinizi şanslı hissedebilirsiniz.

BAŞAK: Sevgili Başak, haftanın ilk günlerinde planlar ve düzenlemeler yapabilirsiniz. Atılıma geçememek huzursuz edebilir. Ancak doğru zamanı beklemeniz sizin yararınıza olacaktır. Hafta ortasında günlük işlerinizde yoğunluk artıyor. Yakın çevrenizden alacağınız haberler, yeni sorumluluklar almanıza sebep olabilir.

TERAZİ: Sevgili Terazi, pahalı ve lüks şeyler için harcamalarınız olabilir konuşmalarınıza dikkat etmeli ve gerginliklerden kaçınmalısınız. Aile içinde büyüklerle ilişkilerinize özen göstermeli ve sakinliğinizi korumalısınız.hafta ortasından sonra herşey düzelmeye başlayacak.. Elinizdeki parayı büyütebilirsiniz. Yinede risklerden kaçınmalısınız.

AKREP: Ay tepe evinizde ilerliyor. Duygularınızı inatla savunduğunuz bir gün. Sizi ilgilendiren tüm konulara kendinizi verecek ve başarınızı ortaya çıkaracaksınız. Hedeflerinizde bir artış var ve hırslarınızda duygusal davranmamaya çalışmalısınız. Yaratıcılığınızı belirgin bir şekilde sergileme fırsatı önünüze çıkacak.

YAY: Sevgili Yay, haftanın en şanslı burcundasınız. Mutluluğunuz önem kazanıyor. Yaratıcılık gerektiren konulara yönelebilirsiniz.Ayrıca çocuklarınızla özel olarak ilgilenmenizi gerektirecek olaylar olabilir… Ayrıca hobilerinizle ilgili olarak gireceğiniz organizasyonlarda karşılaşacağınız kişiler geleceğinizle ilgili kararlar almanıza sebep olabilir. Eğlenceli ve hareketli bir haftasonu sizi bekliyor.

OĞLAK: Sevgili Oğlak, bu hafta başında genelde zor ve engellerle dolu geçebilir dikkat etmen önemli işlerini ters zamanlara denk getirmemen gereken zamanların var. Pazartesi ve salı günleri bunlardan ikisi. Zamanla yarışabilirsin ama zaman senin aleyhine gibi işleyebilir. Engellere zorluklara takılabilirsin ilişkilerde araya mesafe soğukluk girebilir.

KOVA:  Sevgili Kova, yeni bir hafta başlıyor ve kovalar içinde hareketli değişken günler onları bekliyor. Çünkü bu hafta başında ay koç burcunda olacak ve onların duygularını çok daha fazla etkileyecek onlarla olan ilişkine dikkat etmelisin.

BALIK: İçsel enerjinizi çevrenize hissettirmek istemediğiniz bir gün yaşayacaksınız. Arkadaş çevrenize duygusal tepkiler gösterebilirsiniz. Bunaldığınız anlarda, sorumluluklarınızdan kaçmak istiyor fakat sahiplenme duygunuz yüzünden, bir türlü bunu başaramıyorsunuz. Sade ve yumuşak yapınızın altında, çelik gibi bir irade var.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>