Anasayfa » Astroloji ve Rüya » GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (3 Nisan)

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (3 Nisan)

KOÇ: Sevgili Koç, iş yaşamında bir değişiklik planlayacaksın. Girişimde bulunmaktan çekinmeyin, zira olumlu sonuçlanacak ancak en küçük ayrıntıyı bile gözden kaçırmamalısın. Bu şekilde başarıya ulaşacaksınız. Sevgi ve arkadaşlık konularında sevindirici gelişmeler oluyor. Çevrendekilerin öğütlerine kulak vermeyeceksiniz.

BOĞA: Sevgili Boğa, kararlar alırken ayrıntılı düşünmelisiniz. Bugün sizin için hayli yoğun fakat olumlu geçecek. Hem iş hem de maddi hayatın sevindirici gelişiyor. Bu konuda herkes olanca gücüyle yardımcı olmaya çalışıyor fakat seninde kesin bir tutum izlemen gerekiyor. Finansal fırsatları iyi değerlendirmelisin.

İKİZLER: Sevgili İkizler, Mars’ın gücü sizinle. Keskin zekanız ve yetenekleriniz her zaman olduğu gibi yardımınıza yetişiyor. İş ve aşk yaşamınızda iyi haberlere kendinizi hazırlamalısınız. Sevgiliniz ile ya da aile içinde mutlu zamanlar sezi bekliyor. Sizi sevenlerin sözlerine gereken önemi vermelisiniz. Duygusal yanınıza seslenecek bir olay yaşanacak.

YENGEÇ: Sevgili Yengeç, Jüpiter yengeç burcunda ilerlerken işlerin yoluna giriyor. Özel hayatında başarı şansının yüksek olduğu bir dönemdesin. Aşk yaşamında mutlu bir dönem var. Öte yandan yersiz bir dedikodu seni kızdırıp uzunca bir süre zihnini kurcalayacak. Sakın duygusal hareket edip aceleci girişimlerde bulunma.

ASLAN: Sevgili Aslan,  sosyal çalışmalarla dolu bir dönemdesin. Yeter ki bunları doğru değerlendir. Duygularındaki fırtınalara yön vermenin de zamanı gelmiş. Yoksa huzursuzluklar  seni bırakmayacak. Bir arkadaşın senden yardım isteyecek. Onu kırmamaya çalışmalısın. Ama ölçüyü kaçırmadan. Paraca biraz zorluğa düşebilirsin.

BAŞAK: Sevgili Başak,  ilgi çekici kişilerle tanışabilirsin. İş yaşamınla ilgili dikkatli ve uyanık olmalısın.  Rakiplerin boş durmuyorlar. Geçmişte yaşadığın bir para sorunu çözümlenecek. Olanları düşünmeyi bırakıp gelecekle ilgilenmelisin. Meslek vaya eğitim hayatında sakin olmalısın.anlaşmalar ve görüşmeler için uygun zamanlardasın.

TERAZİ: Sevgili Terazi, duygusal hayatın sonunda bir dengeye erişiyor. Böylesi senin için çok daha hayırlı olacaktır. Sana yakın biri istemeden keyfini kaçırabilir. Bundan kaçmak için karşılıklı ilişkilerine dikkat etmelisin. Çevrendeki kıskançlıklardan korunmalısın. Sorumluluğunu yüklenebilecek yetenektesin.

AKREP: Sevgili Akrep, Ay ile  Venüs anlaşamıyorlar. Planladığın ama gerçekleştiremediğin işi bugün de sonuçlandıramayabilirsin… Bu nedenle ikinci bir denemede bulunmaktan kaçmamalısın.  Mutlu bir rastlantı uzun süreli beraberliğin temeli olabilir. Çalışmaktan vazgeçme ama dinlenmeye de zamanın olsun. Birçok iyilik beraber gelecek.

YAY: Sevgili Yay, bu güne heyecanla başlayacaksın. Kendini her bakımdan dinç ve enerjik hissedeceksin. Oldukça yoğun ve yorucu günler seni bekliyor ise bunları iyi planlamalı, sıraya koymalısın. Zaten sen burcundan gelen özellikten ötürü iyimser yaradılıştasın. His dünyanda ise gerçekten çok zor bir kararla karşı karşıya kalacaksın.

OĞLAK: Sevgili Oğlak, Merkür’ün üzerinde etkin olduğu bugün bütün işlerin yoluna girecek. Çekici kişiliğin ve içten davranışların yine sana yardımcı olan etkenler. Bunları iyi kulanmasını bilmelisin. Finansal durumunda gözle görülen bir rahatlama olmakla birlikte. Bu devrede fazla borçlanmamaya harcama yapmamaya çalışmalısın.

KOVA: Sevgili Kova, Venüs’ün olumsuz etkisi duygusal yaşamında kendini gösterebilir. Tekdüzelikten hoşlanmadığın için zaman zaman değişiklik ve yenilik çılgınlıkarına kapılıyorsun. Bunun zarar doğuracağını bilmelisin. İş hayatında bir kez daha deneme fırsatın olacak. Uzun zamandır beklediğin şey için birikimin olmalı.

BALIK: Sevgili Balık, şansının parladığı bir gün. Özel hayatın için ilginç bir döneme giriyorsun. Ancak yoğun ve disiplinli çalışma zorunluğunda var. Beklentilerine böyle kavuşacaksın. Çevrendekilerin söylediklerini pek yabana atmamalısın. Onların görüş ve yargılarının doğru olabileceğini düşünmelisin. Bazen abartıya da kaçıyorsun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>