Anasayfa » Astroloji ve Rüya » GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (29 MART)

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (29 MART)

KOÇ: Gökyüzü bugün çok büyük faydalar getirecek fırsatlarla karşılaşacağınızı söylüyor. Özel hayatınızda ise eş veya sevgili ile uyumlusunuz. Kendinizi bulutların üstünde hissedecek ve sevdiğiniz aşkı da hissettireceksiniz.

BOĞA: Gökyüzü bugün özel hayatında düşündüğünüz her şeyi bir an evvel hayata geçirmeniz için müjdeliyor sizleri. Ailevi konularda da olumlu etkiler söz konusu olacak… Bugün kendinizi çok özel hissettirecek gelişmelere hazır olun.

İKİZLER: Gökyüzü bugün her durumda gerçekçi davranmanız için uyarıyor sizleri. Asla gerçeklerden kaçmayın. Gerçekleri görmek sizleri güçlendirecek ve doğru kararlar almanızda yardımcı olacak. Özel hayatınızda ise bir beraberlik içinde değilseniz kendinize haksızlık etmekten vazgeçin ve bir an önce etrafınızdaki güzelliklerin farkına varın…

YENGEÇ: Gökyüzü bugün özel hayatınızda ilk sözü ilk kararı veren taraf olmamaya özen göstermeniz için uyarıyor sizi. Anlık kararlar pişmanlıklara sebep olabilir. İşinizle ilgili bugün sürpriz gelişmeler yapabilir yoğun bir hafta için güç toplayabilirsiniz.

ASLAN: Gökyüzü bugün özel hayatınızda ailevi konularda adaletli olmalı ve taraf tutarak haklıyı haksızı birbirine karıştırmadan hareket etmeniz konusunun önemine dikkat çekmekte. Özel hayatınızda da sevgilinizden duyacağınız sevgi dolu sözler birlikteliğinizi çok daha keyifli bir hale getirebilir.

BAŞAK: Gökyüzü bugün sahip olduklarınız için şükredeceğiniz olaylarla karşılaşacağınıza işaret etmekdiyor. Yüreğinizin sesine kulak verin. Hayata bir kez geldiğinizi hatırlayın. Özel hayatınızda ise aşk sözlere sözler yüreğinize dokunacak ve aşkın alevleri yenileyecek sizleri.

TERAZİ: Gökyüzü bugün korkularınızın üzerine gitmeniz konusunda ve duygularınızı netleştirmek için çaba göstermenizi destekliyor. Bir an evvel kendinize gelmeli yaşamın güzelliklerini elinizin tersiyle itmeden sahiplenmelisiniz.

AKREP: Gökyüzü bugün sosyalleşmeniz için harekete geçiriyor sizleri, yeni insanlar tanıyabilir hem iş hem de özel hayatınızda yeni ve cazip teklifler alabilirsiniz. Özel hayatınızda ise eş veya sevgilinizle ilişkinizde de tutumunuz önem kazanmakta; Yıkıcı olmak yerine yapıcı davranışlar içinde olmalısınız.

YAY: Bugünün şifresi kendini sev ve değer ver olacak. Hayatınızda sorunlar ne kadar zorlayıcı olursa olsun kendinize güvenin ve gün boyu kararsızlıkların esiri olmamaya çalışın. Özel hayatınızda ise küçük sorunları büyük bir hale getirmemek sizin kontrolünüzde.

OĞLAK: Gökyüzü bugün eş veya sevgilinizle birlikte geçireceğiniz keyifli etkinlikler hazırlayıp aşkınızı sürprizlerle taçlandırmanız için aşkla harekete geçiriyor yüreğinizi. Baş başa kalın yaşamı, aşkınızı, ikinizi konuşun ve aşkınızı tüm saflığı ile kelimelere dökmekten kaçınmayın.

KOVA: Gökyüzü işinizle ilgili bir konularda hoş olmayan bir durumun parçası olabileceğiniz konusunda uyarıyor sizi. Bunun bilinci ile hareket ettiğiniz durumda günü sorunsuz geçirebilir ve olası bir çok sorunun da önüne geçebilirsiniz. Özel hayatınızda ise kendinizi, yalnız hissedebilir geçmişle yoğun bir hesaplaşma içinde bulabilirsiniz.

BALIK: Gökyüzü bugün doğru yerde, doğru anda olmanın getireceği şanslara işaret ediyor. Özel hayatınızda ise fazlası ile dikkat çekip ilgi odağı olacağınız bir gün içindesiniz. Bugün karşılaşacağınız, tanışacağınız biri hayat arkadaşınız ruh eşiniz olabilir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>