Anasayfa » Astroloji ve Rüya » GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (28 MART)

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (28 MART)

KOÇ: Gökyüzü bugün iş ilişkilerine açık olmanızın getirdiği avantajlara işaret ediyor. Bugün ekonomik konularda şans yanınızda. Özel hayatınızda ise duygusal davrandığınız takdirde her şey yolunda gidecek. Öfkeniz ve geçmişle hesaplaşmanız sizleri yalnızca daha da fazla zora sokacaktır. İlişkisi olmayan Koç’lar için, bu günün enerjisi ile aşk yaşamınızda şanslı etkilerle karşılaşabilirsiniz.

BOĞA: Bugün sizler ön plana çıkarak iş yaşamınızda popülariteniz artacak. Fiziksel olarak değişiklikler ve yenilenme içinde fazlasıyla uygun bir gündesiniz. İş ve aşk hayatınızda kendinize güvenin. Bekar Boğalar ruh ve bedenlerindeki olumlu değişimin etkisi ile karşı cinsin fazla ilgisi ile karşılaşabilirsiniz.

İKİZLER: Bugün kırıcı davranışlar içinde olmamaya çalışın. Özel hayatınızda ise; bugün şanslısınız. Evli olan İkizler bugün eşinizin davranışları ile güven tazeleyerek  ilişkinizi daha iyi hale getireceksiniz. Özel hayatınızda ise özgürlük isteğiniz yeni arayışlar içine girmenize neden olabilir. İlişkinizde sorunlar sürekli tekrarlanıyorsa karar sizin.

YENGEÇ: İş hayatınızda bir takım aksaklıklar yaşansa da pratik zekanız ve haklarınıza sahip çıkar tarzda tavırlarınızla hepsinin üstesinden geleceksiniz. Uzun zamandır satışta olan bir taşınmazınız için ciddi bir fırsatla karşılaşabilirsiniz. Böyle bir düşünceniz söz konusu ise günü iyi değerlendirmelisiniz. Özel hayatınızdaysa yakınlarınız ile ilişkilerinizde güven tazeleyeceğiniz, var olan problemleri karşılıklı anlayış ile çözüme ulaştıracağınız güzel zamanlardasınız.

ASLAN: İşinizde gelecek güzel bir haberle oldukça sevinebilirsiniz. Bu sizin için bir terfi olabileceği gibi uzun süredir mücadele ettiğiniz bir konuda kazanacağınız başarınız de olabilir. Her iki durumda da sevineceksiniz. Bugün gökyüzü, özel yaşamınızda sizin ve beraber olduğunuz insanın dışında gelişecek olaylar nedeni ile ikinizin birden üzülebileceğine işaret ediyor. Bu durum birlikte olduğunuz kişinin geçmişte beraber olduğu bir insan veya kendi yakınlarınca bilinçli olarak ilişkiniz hedef alınarak tasarlanmış olabilir, oyuna gelmeyin…

BAŞAK: Bugün ilişkisi olmayan Başak’lar mesai arkadaşlarınızdan biri ile eğlenceli bir birlikteliğe adım atabilirsiniz, biraz cesaretli olun. İşinizde kontrollü davrandığınız sürece her şey istediğiniz yönde şekillenmeye başlayacak. Yeter ki kararlı tavrınızı disiplinli bir şekilde sürdürebilin. Özel hayatınızda ise eş veya sevgilinizden gelecek güzel haberler ile sevinebilirsiniz.

TERAZİ: Gökyüzü bugün işinizle alakalı konularda ikilemlerden sakınmanız konusunda uyarıyor. Özel hayatınızda ise bir birliktelik içinde değilseniz kendinize haksızlık etmemelisiniz. Aşk’ın ve doğru kişinin size nerede ve nasıl karşınıza çıkacağını bilemezsiniz. Siz mutlu olacağınıza inanmaktan vazgeçerseniz gölgelerin için de esir olur ve çevrenizdeki güzel şeylerin farkına varamazsınız.

AKREP: İş yaşamınızdaki mücadeleniz her ne ile ilgiliyse haklılığınızdan eminseniz ve seçimlerinizin doğru olduğuna inanıyorsanız gereksiz korkularla kendinizi huzursuz etmekten vazgeçin. Özel hayatınızda ilişkiniz ve sizin için çözümlenemez olarak düşündüğünüz konular bir daha tekrar etmemek üzere ortadan kaybolacak.

YAY: Bugün , kişisel anlamda güçlenerek ve şu anda yaşadıklarınızdan sorumlu olan kişi ve kişileri de hayatınızdan kararlılıkla uzaklaştırmalısınız. Bu şekilde söz konusu kişilerin bir daha size bu tarz olumsuzlukları yaşatmalarının önüne geçmiş olursunuz. Özel hayatınızda ise oldukça sıkıntılı geçen dönemlerden sonra ilişkileri devam eden Yay’lar, ciddi kararlar alacaklar. Duygularını tüm netliğiyle ifade edecekler ve ilişkilerinin gidişatını duyguları ile belirleyecekler.

OĞLAK: Bugün, finansal konularda şanslı olduğunuz bir gün. Maaşınızda veya gelirlerinizde sürpriz bir artış söz konusu olabilir. Özel hayatınızda ise yakınlarınızı ilgilendiren konular söz konusu olabilir. Kısa süreli bir tartışma, gerçekte yaşanan bir yanlış anlaşılmanın ortaya çıkarak, önemli bir sorunun ortadan kalkmasını sağlayabilir ve bu sayede rahat bir nefes alabilirsiniz.

KOVA: Gökyüzü ruhsal enerjinizi yükseltiyor. Çözüme kavuşturmakta güçlük çektiğiniz dikkat gerektiren konuları bugün gündeminize almalısınız. İş arıyorsanız görüşmeler için oldukça şanslı bir gündesiniz. Özel hayatınızda bu gün sizin gününüz, cesaretli davranın ve gelen pozitif enerjinin bilinciyle adımlarınızı atmaktan korkmayın. İlişkisi devam edenler ise her türlü sürpriz ve yeniliğe hazır olmaları gereken bir gün için hazır olmalılar.

BALIK: Gökyüzü bugün işle alakalı konularda pire için yorgan yakabilirsiniz diyor. Geri dönüşü olmayan girişimlerde bulunmaktan kaçınmalısınız. Özel hayatınızda ise gergin ruh haliniz tartışmaları da beraberinde getirir. Hayattan bıkmış her şey üzerinize geliyormuş algısından bir an önce sıyrılmalısınız…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>