Anasayfa » Astroloji ve Rüya » GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (27 MART)

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (27 MART)

KOÇ: Bugün, kendinize ve yeteneklerinize güvenip tereddütte kalmadan hareket etmeniz gerekiyor. Atılımlarınız takdir görecek ve ön plana çıkmanızı sağlayacak. İşinizle ilgili yeni ve olumlu gelişmeler yaşayacak, kendinizi geliştirebileceğiniz önemli fırsatlar ile karşılaşacaksınız. Aşk yaşamınızda ise,  aşkta sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

BOĞA: Bugün finansal konularda dikkatli olmalısınız. Dikkatli olmalısınız. Akılcılık iş hayatınızda üst seviyelere yükselmenizi sağlayacak. Aşk yaşamınızda ise önemli kararlarınızı eş veya sevgilinizle beraberliğiniz kıskanç insanları rahatsız edecek. Gülüp geçin. Kıskançlık sizler için sadece sevdiğiniz kişiye olan bağlılığınızdandır.

İKİZLER: İş hayatınızda ortaklaşa hareket ettiğiniz insanlarla iletişime önem vermeniz gerekiyor. Kontrolü karşı tarafa vermeniz bir takım gecikmeleri ve buna bağlı parasal sorunları beraberinde getirebilir. İşinizle ilgili konulara daha fazla hassasiyet göstermeli ve farklılığınızı öne çıkaracak tarzda davranmalısınız. Özel yaşamınızda ise dedikoducu insanlara dikkat edin ve dinlemeyin.

YENGEÇ: Bugün işinizde karşılaşacağınız engel ve sorunlara rağmen çözüme yönelik pratik tavırlarınız orijinal fikirleriniz hak ettiği değeri görecektir. Özel yaşamınızda ise birlikteliğinize biraz daha özen göstermeli ve duygularınızı ifade etmelisiniz.

ASLAN: Bugün is hayatınızda yaşanacak önemli gelişmeler olacak. iş arayanlar bekledikleri işi bulabilirler. Kendinize güvenmeli ve fırsatları değerlendirmek için elinizi çabuk tutmalısınız. Eğer sanatın her hangi bir dalıyla ilgileniyorsanız önemli bir fırsat ile karşılaşabilirsiniz. Özel hayatınızda ise düşünmeden konuşacağınız her kelime aleyhinize dönebilir.

BAŞAK: İş yaşamınızda sürprizler yaşayabilirsiniz. Yeni plan ve projelerde beklemediğiniz şekilde görev alabilir mevcut pozisyonunuzdan çok farklı bir yere ilerleyebilirsiniz. Özel hayatınızda ise kararsız olmamaya özen göstermeli ve hissettiğinizden farklı kelimeler söylememeye özen göstermelisiniz.

TERAZİ: Bugün başlangıçlar, duygusal ve güzel sonuçlar alacağınız girişimler söz konusu olacak. Cesaretli davranın ve zamanı yakalayın. Özel hayatınızda ise aşka teslim olmuş kalbiniz size huzurun kapılarını açarken, kimsenin sizin planlarınızı gerçeğe dönüştürmenize engel olmasına izin vermemelisiniz.

AKREP: Gökyüzü bugün öfkenizi kontrol etmeniz konusunda uyarıyor sizleri. Dünya etrafınızda dönmüyor ve insanlar sizinle ayni düşünceleri paylaşmak zorunda değiller. Özel hayatınızda da bugün tartışmalardan kaçınmanızda yarar var.

YAY: İş yaşamınızda iş verenler veya birlikte çalıştığınız insanların samimiyetten uzak yaklaşımlarına tahammül göstermekte zorlanacağınız bir gündesiniz. Aşk konusunda, ilişkisi devam eden Yay’lar aşkın zaferi için biraz daha mücadele etmeli ve birlikte oldukları kişilerin verdiği sevginin hakkını vererek yolunuza devam etmeliler.

OĞLAK: Bugün işinizde kendinize olan güveninizi tazelemenizi sağlayacak gelişmeler yaşayacaksınız. Övgü dolu sözlerle takdir edilecek ve kariyerinize katkı da bulunacak bir oluşumun içinde bulacaksınız kendinizi. Tercihinizi belirledikten sonra adımlarınızı atın. Her şey sizin dilediğiniz gibi ilerleyecektir. İlişkisi olmayan Oğlak’lar ise tatlı bir heyecan ile yeni bir beraberliğe başlayabilirler.

KOVA : Gökyüzü iş yaşamınızda sizin sorumluluğunuzla olan işlerle ilgilenmeli ve bir başkasının idaresine bırakmadan ilerlemeniz konusunda uyarıyor sizleri. İş yaşamınızda biraz daha sorunlu bir gün olsa da özel hayatınızda huzurlu bir gündesiniz. Eş veya sevgilinizden alacağınız güzel bir adım ilişkinizi güçlendirecek ve birbirinize karşı samimiyetinizi arttıracaktır.

BALIK: Bugün iş ve aşk hayatınızda dengelerin yerine oturmaya başlamasıyla rahatlayacaksınız ve yeteneklerinize güvenerek hareket etmenin parasal ve duygusal yöndeki olumlu gelişmeleri, aşkı; huzuru; kazancı beraberinde getirecek sizlere.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>